Весна 2018. Випуск студентів

9 червня 2018 року відбувся випуск групи “Весна 2018”. Йому передувало 4 місяці інтенсивного навчання та 6 місяців місіонерської практики. За час навчання студенти прослухали понад 20 дисциплін, які так чи інакше зачіпають місіонерську тематику. Для студентів викладали найкращі вчителі Євангелія та місіонери-практики з України та зарубіжжя. Студенти перебували багато годин у молитвах і читанні Біблії, взяли участь у десятках богослужінь і вуличних євангелізацій у Києві та різних областях України. Також майбутнім місіонерам випала нагода спробувати себе в роботі наставництва та душеопікунства.

Після стаціонарного навчання почалося проходження місіонерської практики на базі церков у різних областях України. Там студенти беруть участь у різноманітних євангелізаційних заходах, відвідують людей по домівках, займаються благоустроєм населеного пункту, працюють на місіонерській точці або при Будинку молитви (якщо такий є в наявності).

Святкове служіння тривало більше трьох годин і проходило в атмосфері радості та любові. Привітав випускників завідувач відділу освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, який висловив подяку адміністрації школи за самовіддану працю для Бога. Віктор закликав новоспечених місіонерів залишатися в будь-якій ситуації самим собою. У такому разі їм не загрожує прояв небажаного “я” в найневідповідніший момент. Одним із побажань для студентів було, щоб вони вміли розрізняти форму і зміст, і щоб сенс залишався на першому місці в будь-якій ситуації.

Відповідальний за місіонерів у Тернопільській області – Михайло Коломійченко, передав привітання від старшого пресвітера Віталія Яцюка та місіонерів, які працюють на Тернопільщині. Він закликав місіонерів до поваги до найголовнішого авторитету на землі – Біблії.

Пастор церкви “Ковчег” – Василь Хміль, наставляючи місіонерів, зазначив: “Бог відкрився нам не тільки для того, щоб ми були врятовані, а й для того, щоб через нас, християн, відбувалося служіння всім народам”.

У своїй проповіді, відповідальний за місіонерське служіння в Полтавській області – Володимир Бобик, сказав: “Сьогодні є багато змучених і роздроблених, а мало тих, хто пішов би і поширював Добру звістку”.

Випускники, які вже пройшли практику на місіонерських полях, ділилися свідченнями: досвідом допомоги малозабезпеченим сім’ям і сиротам, проповіді в лікарнях, дитячих садках та інших громадських закладах. Один із місіонерів, звертаючись до студентів, які щойно закінчили чотиримісячне навчання, сказав такі слова: “Далі буде складніше, це я правду кажу. Легко горіти там, де всі горять, але не на місії, коли виникає багато проблем і питань. Хочу, щоб ви були на місії і запалювали людей навколо себе. Тоді Бог прославиться через ваше життя і ваше служіння!”.

На випускному оголосили місця проходження практики місіонерів, які закінчили навчання. На даний момент школа випустила 231 студента. 161 з них активно трудиться на місіонерських полях в Україні та за кордоном.

Після завершення святкового служіння, директор школи “Ковчег порятунку”, Ростислав Шкіндер процитував Івана 15:8 “Тим прославиться Мій Отець, коли ви принесете багато плоду…” і благословив студентів бути в належній духовній формі у статусі учня Ісуса Христа та принести дуже багато плоду.