Біблійна школа “Самуїл” – це одне зі служінь місіонерської школи “Ковчег спасіння”. У чому полягає суть цього служіння?

Сама назва цієї школи пішла від біблійної історії, яка розповідає про отрока Самуїла, що був повністю відданий на служіння при храмі. Наша мета – це у віці отрока прищепити дітям любов до Бога, намагатися показати їм, що Бог є другом і для дітей (а не тільки для старших і дорослих).

Школа “Самуїл” приймає на навчання підлітків віком 14-16 років. Протягом 18 днів учні вивчають предмети, які більше відкривають особистість Бога, розглядають теми християнської етики, з якими їм доводиться стикатися серед однолітків, читають Біблію, моляться, беруть участь у служіннях, а також мандрують містом Києвом (екскурсії визначними пам’ятками столиці) та відпочивають на природі. Перша група “Самуїл” розпочала своє навчання у 2016 році у складі 40 дітей, а вже з 2017 року і дотепер щоліта навчалося по дві групи. Наразі навчання пройшло близько 300 підлітків з усієї України, Росії, США та Іспанії.

За весь час існування школи (а це 4 роки) ми бачимо хороші результати своєї праці. Деякі з дітей потім навчаються в місіонерській школі, багато хто змінює свою поведінку, чуємо гарні відгуки батьків за своїх дітей!

Слава Богу, Він з нами!!!