Волинець Наталія

Навчатися в місіонерській школі “Ковчег спасіння” насамперед було Божим благословенням для мене. Я отримала багато корисної інформації на все життя. Чомусь найбільше пам’ятаються ранкові молитви, викладання різних предметів. Це місце, де можна зростати в пізнанні Біблії все більше і більше і ще багато всього іншого.
Дякую всім тим, хто допомагав мені зростати духовно, і тим, хто виділяв час для забезпечення тілесного. Будьте благословенні!