Осінь 2019. Випуск студентів

Сьогодні 21.12.2019, у Києві відбувся 10-й випуск місіонерської школи “Ковчег спасіння”. Протягом чотирьох місяців вони вивчали слово Боже, шість місяців були на місіонерській практиці. На святковому служінні студенти-місіонери розповідали, як проповідували в різних містах і селах України, лікарнях, пансіонатах, дитячих будинках. Це найкраще, вважають викладачі та наставники, що вони могли зробити у своєму житті – служити і вдень і вночі Богові. Звісно, це велика заслуга Бога, бо Він їх покликав.

Багато настанов молоді місіонери почули від своїх друзів, які вже служать на місіонерських полях, від служителів і пасторів. Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко закликав іти і служити Богові, який дає перемогу, тим, хто: береже своє серце від гріха, проповідує Божу істину, і приносить плід добрих справ на славу Ісуса Христа.

На завершення всі випускники школи отримали дипломи та сертифікати, церква благословила місіонерів на подальшу роботу, помолилися також за 11-ту групу, які закінчили навчання (4 місяці) і тепер вирушають на піврічну практику в семи областях України.

Для випускників 4 місяці інтенсивного навчання і 6 місяців місіонерської практики позаду, попереду служіння Богу і людям завдовжки в життя. Місіонери підуть до краю землі, щоб відкривати нові церкви, молитися за зцілення, приводити людей до покаяння. На даний момент школа “Ковчег спасіння” випустила 300 студентів. 180 із них активно трудиться на місіонерських полях в Україні, Іспанії, Польщі, Португалії. Молоді трудівники присвятили життя місіонерській роботі і готові вірно служити Господу, поширювати слово Боже в багатьох куточках світу, виконуючи важливу місію.

Щиро дякуємо старшому єпископу Паночку М.С. та пресвітерам УЦХВЄ за щирі молитви за молодих трудівників на ниві Божій. Ваша присутність і підтримка для молодих трудівників є великим благословенням.

Молоді люди, плануйте та приймайте рішення – лютий зовсім скоро. У лютому нова група починає навчання:

    • 09.02.20 – 06.06.20 місіонерська школа;
    • 09.06.20 – 19.12.20 місіонерська практика;