Осінь 2018. Випуск студентів

22 грудня 2018 … 11:00 ранку.

У церкві “Ковчег”, у місті Київ, – велелюдно, і, здебільшого, це молодь. При погляді на них серце схвильовано і радісно б’ється. Чому схвильовано? Бо розумієш, що вони обрали нелегкий шлях, на якому буде багато перешкод не тільки від чужих, а й від своїх…

Чому радісно? Тому що вони вибрали найкраще, що могли зробити у своєму житті – служити і вдень і вночі Богові. Звичайно, це велика заслуга Бога, бо Він їх покликав. Хвала Йому за це.

Осень 2017. Выпуск студентов

У першій частині свята молодь, яка повернулася з піврічної практики (а це 28 молодих братів і сестер), звітували про виконану роботу у своєму регіоні. Практика проходила у Львівській, Тернопільській, Житомирській, Полтавській, Харківській, Чернігівській та Київській областях. Радісно було чути їхні свідчення: багато дорослих і дітей змогли почути звістку про Народженого, Розп’ятого і Воскреслого Христа! Студенти-місіонери проповідували в містах, селах, лікарнях, пансіонатах, дитячих будинках. Слухаючи молодь і переглядаючи відеоролики, які приготували у формі звіту, мимоволі наверталися сльози на очі. Сльози від того, що молодь жертовно віддала себе Богові; від того, що Бог любить і продовжує спасати. Після звіту група отримала дипломи. За закликом пастора Володимира Бобика, служителі помісної Церкви, а також служителі інших Церков здійснили старанну молитву і благословили молодь на подальшу роботу.

У другій частині служіння молилися і благословляли групу, яка закінчила навчання і вирушала на піврічну практику. Багато настанов вони почули від служителів, від своїх друзів, які вже служать на місіонерських полях. Сестра Галина, з Полтавської області, місіонерка понад 20 років, вітаючи їх, сказала: “Найкраще, що ви можете зробити для Бога – це дозволити йому працювати з вашим серцем. Якщо дозволиш працювати – зможеш чути Його голос; зможеш чути голос – зможеш знати Його волю; зможеш знати Його волю – у тебе є великі шанси її виконати”.

До заключної молитви благословення, закликали: перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ – Анатолій Козачок та заступник старшого пресвітера КМВЄ – Сергій Вознюк.

Велика подяка Богу, що Він продовжує закликати на служіння для спасіння.

Тоді каже учням Своїм: Жнив багато, а трудівників мало; тож моліть Господа жнив, щоб жнива Свої вислав трудівників…

Матвія 9: 37-38