Новости


Всі ми знаємо, українців у Польщі є дуже багато. За приблизними підрахунками та оцінками експертів їх нараховується від одного до двох з половиною мільйонів чоловік. Дивлячись на такі приголомшливі дані виникає запитання: А скільки українських церков є у Польщі? І на це питання із сумом на лиці можна відповісти: три церкви (згідно поданої інформації на сторінці союзу Християн віри євангельської). Все ж, думаю, їх є там більше. Але чи не стає нам соромно? Мільйони українців виїжджають у Польщу і всього декілька церков є відкритими там. Чи ми, український люд, стараючись заробити, забудемо про церкву до якої нас привели батько і мати? Чи ми не використаємо можливості донесення Євангеліє до іншого народу або до наших співвітчизників?

Ці питання довго тривожили студентів та організаторів місіонерської школи «Ковчег Спасіння». І зрештою, ми вирішили діяти. Тому, через короткий час, ми маємо намір відправити місіонерську групу для праці на незайманому для Євангелія полі. До групи входитимуть:Віталій Кисилиця, Філончук Станіслав, Аня Марлянова, Ткачук Наталя, Снігер Оля, Гусар Оксана. Ми благаємо Вас підтримувати їх у Ваших молитвах. А також, ми потребуємо фінансового сприяння для того щоб місіонери могли повністю присвятити себе розповсюдженню Євангелії та відкриттю церков. Коли Господь відкриє ваше серце на одне із служінь, не зволікайте.

34473610_1697008330347514_7139010762994876416_n

Изображение 1 из 8


Мир Божий!

Дорогі брати та сестри, запрошуємо Вас на свято радості, молодь пройшла мінімальну підготовку і настав час ревною молитвою віри благословити їх, щоб вони пішли по світу благовіствуючи про любов та панування Ісуса Христа.

запрошенняВипускОсінь2017(сайт)

 

 

 

 

 


Місія у Нікарагуа

Почалося все так… Одного прекрасного дня пастор Андрій Данчук запитав у мене: чи бажаю я поїхати у Нікарагуа з місією? Звісно ця ідея мені відразу припала до душі тому, що я вже дуже давно мріяв поїхати до Латинської Америки і навіть намагався вивчити іспанську мову для цього. Андрій Данчук є пастором церкви «Добрий Самарянин» у м. Сакраменто, Каліфорнія. Я знайомий із ним вже досить довгий час і знаю, що він та його церква трудяться у багатьох куточках світу, допомагаючи людям і доносячи благу вістку – Євангеліє. Крім цього, я виростав у Будинку сімейного типу для дітей-сиріт, до організації якого він приклав чимало зусиль. Мене завжди вражали такі люди як пастор Андрій, в першу чергу своєю безкорисливою допомогою ближнім.

Шлях до служіння Господу у мене був довгим, хоча я завжди розумів, виростаючи у християнській сім’ї,  що саме це є вартісною працею на землі. На жаль, потопаючи у різних турботах, які приходять до людини з її дорослішанням, я помітив, що Біблійні істини ставали другорядними. Отож, розпочався мій місіонерський досвід із школи “Ковчег Спасіння”. Тут я отримав знання, навички і бажання служити Господу, віддати Йому свій час, будні, життя. Після закінчення навчання у місіонерській школі всіх студентів відправляли на практику. Таким чином я опинився у с. Хоцунь, що на Волині. Це село відразу зачарувало мене своєю оригінальністю, старизною, віддаленістю. Життя тут наче зупинилося у часі. Багато будинків були дерев’яними, деякі були перекритими соломою. Проживали у ньому переважно старші люди. І мова у них також була «старечою». Багато слів для мене, як хлопця із Тернопільщини, були не зрозумілими, дивними та смішними (для прикладу кучерявий — гарахатий). За шість місяців проживання там я навчився багато: організовувати служіння, знаходити спільну мову із місцевим населенням, доглядати за скотиною (опікуючись малесенькою фермою, у якій нараховувалося 10 курей та три півні). По закінченні місіонерської практики ми отримали дипломи і дехто із нас продовжив перебувати на місії, а хтось почав вести звичне життя. Також і я, знайшовши роботу, працював. Але то було не те. Чогось бракувало. Відчувалася якась порожнеча. Хотілося більшого. Коли я відійшов від місії, з’явилося краще розуміння значущості служіння саме Богу. І от, вірю, що Господь бачив все це. І через деякий час я поїхав у Нікарагуа.

То була любов із першого погляду… По приїзді до міста-столиці Манагуа мене зустріла місіонерська група українців, постійним місцем проживання яких є штат Каліфорнія. Всі ці люди виглядали дуже щасливими. Завдяки чому у мені знову запалився вогник бажання служити Богу. Проїжджаючи до місця мого трьохмісячного проживання, я дивувався з їхніх доріг. На диво, вони були кращими від українських, хоча рівень життя у країні був значно нижчим. Прибувши до будинку, ми сіли поїсти. Пастора (жінка місцевого пастора) розклала на стіл пластмасові миски із рисом, квасолею та м’ясом. В той момент я ще не знав, що таку їжу їстиму кожен Божий день. Після України місцева кулінарія виглядала, м’яко кажучи, не такою вже й привабливою. Скуштувавши трішки, ми продовжували розмовляти. Раптом десь із стелі на плече Андрія Данчука впала малесенька ящірка. Скажу чесно, було трішки моторошно та боязко. Але, дивлячись як спокійно пастор струшує її із плеча, я зрозумів що він тут був вже не один десяток разів, і це явище є цілком нормальним.

Прокинувшись вранці, вийшовши на вулицю, я побачив прекрасні гори і вулкан, який майорів на окраїні міста десь далеко-далеко. Згодом я став розглядати, будинки, вулиці… Побут населення виглядав набагато біднішим, ніж той, що я звик бачити в Україні. Звідусіль лунали різноманітні звуки. Гуляючи вулицями, ми із пастором помітили велику кількість молитовних домів, які знаходились майже в кожному провулку. І ще одне мене збивало із пантелику: “жигулі” на американському континенті. Що вони взагалі тут роблять? Через деякий час з’являлись на горизонті  російські автобуси, а потім і російський автосалон із ПАЗіками загорнутими в целофан, новими! Дивина, одним словом.

І ось разом із місіонерською групою ми вирушили в місто Леон. Там у одній школі не було води, точніше, вода поступала надто повільно. Для того, щоб була хоч якась вода у школі, адміністрація зберігала вмикач постійно увімкненим. І так наповнялись діжки води для господарського використання. Це спричиняло масу незручностей… Там ми на чолі із Володимиром, чоловіком який побудував не одну колонку на Африканському континенті, бурили землю щоб дістатися до води. Потрібно було просвердлити сорокаметровий шар різних ґрунтів. На що у нас пішло п’ять днів.

Дорогою із Леона до Почоквапе ми заїхали у ще одне біднюще село. Там нас зустріли радісні і вдячні люди. Декілька років тому ця ж група місіонерів зробила там колонку, через яку проходить чиста джерельна вода. Люди приходять зі всього села і набирають її. Але для того, щоб вода почала текти, потрібно зайти у приміщення церкви і включити вмикач. Так люди зі всього села заходять до храму із бажанням отримати воду. До цього люди взагалі не мали питної води і були змушені іти далеко, щоб її принести додому. Багато людей навіть вмирали через відсутність чистої води

Місія Добрий Самарянин закупила ділянку землі із будівлею у селі Почоквапе, що розміщене на відстані чотири кілометри від столиці. Приміщення було у плачевному стані. Досить довгий час у ньому ніхто не жив. Хоча у порівнянні з іншими сусідніми “будівлями” воно виглядало прекрасно. І хазяїн виявляється був “толковим” дядьком. Поруч із хатинкою він побудував басейн для зберігання води, щоб у разі засухи поливати дерева та городину. Ця водойма в подальшому використовуватиметься для водного хрещення. Ще до мого приїзду у хатинці поміняли дах. Все інше потребувало негайного ремонту. Цим я і зайнявся… Невдовзі ми купили фарби і я розмальовував стіни. На допомогу мені прийшли місцеві хлопці: Даніель і Алан. Даніель розповідав свою насичену життєву історію і його прихід до Господа. Він володів великим кримінальним досвідом  що залишив сліди на його тілі у вигляді татуювань. Також він зізнався у вбивстві трьох людей, які вчинив десять років тому. Жартуючи, я запитав у нього: чи зараз продовжуєш вбивати людей?  На що, він процитував вірш із другого послання до Коринтян 5:17 : «Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!».

Таким чином минали дні…

Пастор дав мені для користування мотоцикл, який знаходився у механіка вже довгий час. Все ж він його полагодив і я почав ним їздити. Заодне ми подружилися із механіком. І приводив я до нього на ремонт мотоцикла доволі частенько. Мені подобаються їхні люди. Вони є дуже привітними, світлими і щирими. Майже всі ходять до дому молитви, знають Писання, люблять один одного. Цей чоловік вирізнявся від інших своєю працьовитістю. Його можна було зустріти в будь-який час навпроти його дому, де він завжди ремонтував якийсь засіб пересування.

Поруч із механіком проживав іще один чоловік похилого віку. Одягнутий він був як справжній ковбой із американських фільмів. Постійно в сорочці, широкому капелюсі і завужених штанах, ну щоб зручно було їхати на велосипеді. А велосипед – то вже зовсім інша історія. Спереду велосипеда був прикріплений значок “ La misionera ”. Кермо було повністю завішане різними приборами і прапорами. На багажнику були розміщенні колонки. Цей дід, йому вже десь під вісімдесят, кожного дня проїжджав містом із ввімкнутими колонками через які звучали псалми або проповідь. Він дуже гордився своїм статусом місіонера як слуги Божого.

Після одного місяця мого перебування там до нас приїхав місіонер школи “Ковчег спасіння” Богдан Швець. Ми розпочали трудитися над машинкою для виготовлення блоків.

Одного вечора проїжджаючи через село ми побачили як люди проводять зібрання ввечері просто неба. У них немає ніякої будівлі, пластмасові крісла вони позносили із домів.  Їхнім багатством було бажання славити Бога. Дивлячись на них, ви не помітите ні краплі смутку, ні краплі нарікання. Вони переповненні щирою радістю та подякою Господу за все, що Він їм подарував.

Служіння Богу у них проходять дещо по іншому від того, що ми звикли бачити. Люди рухаються багато, плескають, підтанцьовують. У багатьох домах молитви є група прославлення, яка знаходиться спереду і танцює, розмахуючи різнокольоровими тканинами. Така діяльність зазвичай триває до однієї з половиною години.

Діти є також дуже щирими і добрими. Коли вони бачать людину із світлою шкірою вони одразу вигукують всі англомовні слова які їх вчили в школі. Коли почнеш розмовляти із ними, вони почнуть розповідати про досвід зустрічей із місіонерами та про подарунки, які вони отримували від різних місій. Багато дітей відвідують школи, які побудовані закордонними церквами.

Проживаючи у Нікарагуа, можна зустріти багато дивацтв. Для прикладу, один наш знайомий пастор Лестер недавно придбав автомобіль, щоб їздити та проводити служіння у віддаленому селі. Але ось прав то не має. То він постійно їздить вночі або на світанку. І права не має можливості зробити тому, що для нього, говорить, то є дорого

Ще один пастор обладнав мотоцикла, розмістивши холодильник спереду. І так він роз’їжджає по місту, виготовляє для людей морозиво, завдяки чому має крихітні ресурси для життя. Також, навідуючись у село на зустріч пасторів, він прихоплює дрова у свій маленький прицепчик у мотоциклі, а потім продає їх у місті.

Цікаві випадки траплялися кожного дня…

Пригадуючи повсякденне життя людей у Нікарагуа, я ще раз переконуюсь, наскільки сильним та добрим є Господь. Він не забуває людей покинутих всіма і стимулює християн іти і спасати грішні душі поруч із всілякою допомогою сьогочасною. Мені завжди приємно зустрічатися із людьми, які присвятили своє життя служінню ближньому. І я переконаний, що пройшовши цей життєвий шлях, такі люди не відчуватимуть жалю на смертному одрі. Подивившись назад, хтось із них бачитиме щасливе обличчя дитини, хтось бачитиме вилікувану людину, хтось бачитиме спасенну душу від рабства гріха, а хтось – спасенне життя через дарунок води спраглому…

20171218_151625

Изображение 1 из 11


У неділю студенти відвідали дві церкви: у м. Житомирі та в м.Коростишеві. Мали можливість послужити для слави Божої проповідями, співом, свідченнями, віршами. Слава Богу за благословенні зібрання!

Щиро дякуємо помісним церквам за гостинність. Бажаємо всім рясних Божих благословінь.

32949537_1682653618449652_6007062391148249088_o

Изображение 1 из 6


Вулична євангелізація м.Житомир.

32984739_1682660451782302_7802001461201600512_o

Изображение 1 из 6


Наші студенти проводять євангелізації по вулицях міста Києва.

32857532_1680933535288327_8043115178532798464_o

Изображение 1 из 8


Протягом тижня для студентів викладав Ярослав Демко предмет «Демонологія». Щиро дякуємо викладачеві за візит до нас, бажаємо Вам рясних Божих благословінь в служінні та особистому житті!

32780101_1680049195376761_5972102096093184000_n

Изображение 1 из 4


 


Нас навідав Вадім Матюха, диякон-євангелист з гостями далекого США, брат Ард та його співпрацівник. Привітали учнів та щиро помолились за них. Дякуємо, Вадиме! Бажаємо надалі успіху в служінні.

32779065_1677085215673159_1981323105758347264_o

 

 

 

 

 

 

 


Нас навідав пастор Церкви «Сілоам» м.Київ, Сергій Михайлович з гостями: Германія, — пастори Едмонт та Даніїл; США — Нік 2, та місіонери їхньої Церкви.

Привітали учнів та благословили словом настанови та щирою молитвою.

32474107_1677082725673408_3412285292571262976_o

Изображение 1 из 5


Місіонер — Божий спецназ, універсальний активіст по потребі ближнього: ремонт фундамента, чи даху; розкаже про подвиг Христа безхатьку і в лікарні!

Молодці!
Слава Ісусу Христу!
Тішимось Вами!

31944155_1670017756379905_7182868314731839488_n

Изображение 1 из 39


4 травня студенти групи «Весна-2018» залишили стіни школи, аби протягом тижня свідчити людям про любов Богу у шести областях України: в Полтавській, Львівській, Київській, Запорізькій, Житомирській та в Черкаській. За час практики будуть брати участь в місцевих служіннях, проводити дитячі уроки, відвідувати людей, роздавати християнську літературу, а також служити фізично. Молимо Бога, щоб цей час був великим благословенням для ближніх та для самих студентів. Також просимо усіх молитовно підтримувати місіонерський рух.

Р.S. Коли прощалися, то зробили серію цікавих фото: проводжаючі та ті, що відправляються…

31902012_1667669099948104_4998478974829985792_o

Изображение 1 из 5


Село Бережниця, Маневицький район, Волинська область

Пасха 2018
ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!
Благословенна церква! Слава Богу!

30530575_1642881975760150_148495290213597184_n

Изображение 1 из 4


Пасха 2018,

Село Цепцевичі, Рівненщина

30571421_1642619185786429_4405317585793449984_n

Изображение 1 из 2


Село Кідри, Пасха-2018

30441840_1641720339209647_2530811622356680704_n

Изображение 1 из 3


Сніданок на природі

30414975_1641478445900503_1311645040392536064_n

Изображение 1 из 4


Пасха 2018

Церква «Ковчег» м. Київ

30441707_1640636919317989_3443615240749580288_o

 

 

 

 

 

 

 


Протягом тижня для студентів викладав Бобик Володимир «Відкриття нових Церков». Щиро дякуємо викладачеві за візит до нас, бажаємо вам рясних Божих благословінь, і хорошої долі!

30226521_1639624199419261_3685042443448745984_o

Изображение 1 из 5


«04» квітня 2018 року мирне зібрання громадян – акція «Українці за сім’ю».
Мета Заходу: привернення уваги суспільства до факту зняття петиції з сайту офіційного інтернет представництва Президента України «Щодо припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей» як зазіхання на свободу слова та свободу вираження думки громадян України.
Мирний захід було проведено у м. Київ:
09.00 — 10.00 — вздовж вул. Грушевського, напроти будівель Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України;
10.00 – 10.30 – вул. Інститутська 21/8;
10.30 – 12.00 – вул. Лютеранська, в’їзд до Адміністрації Президента.

Боже, береже Україну!
Боже, благослови Україну!

29684156_1636818853033129_7154695778030931061_n

Изображение 1 из 6


В суботу студенти мали можливість відвідати людей похилого віку, послужити їм словом, віршами, піснями і своєю увагою. Для стареньких бабусь багато не потрібно, трішечки уваги, розуміння, і вони огорнуть вас своїми молитвами.

Не забуваймо одиноких безпомічних людей, адже ми не знаємо, що очікує і нас надалі..!!! «Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне» Гал 5:6.

27073130_1634697819911899_850173707489820720_n

Изображение 1 из 5


Паламарчук Василь, старший пресвітер 40 помісних Церков на Волині, викладав у нашій школі, досить збалансовано виголосив промову про Приношення. Ділимося з Вами в надії, що і для Вас це буде цікаво прослухати


Директор школи та завуч школи мали зустріч з мадрідівською командою, Іспанія та разом брали участь в Богослужінні.

Слава Богу за їх посвячення! @ Madrid, Spain

29572401_1633796266668721_8665482901422789958_n

Изображение 1 из 10


Вперше в нашій рідній школі для студентів викладав Паламарчук Василь Іванович, перший заступник голови Волинського об`єднання ХВЄ, пастор Церкви смт. Торчин, предмет «Християнський шлюб».

Студенти отримали прекрасні настанови, як правильно побудувати шлюб, виховувати дітей. засвоїли таке правило, що основа шлюбу — це вірність і любов. Щиро дякуємо викладачеві за чудовий матеріал і візит до нас. Бажаємо Божого благословіння в житті та служінні!

29665384_1632964073418607_4997147498743706854_o

 

 

 

 

 

 

 


Сьогодні наші студенти відвідали дитячий притулок » Чебурашка». Студенти провели біблійний урок, погралися з дітками, співали різні пісеньки. Після обіду був солодкий стіл. Студенти і дітки залишилися задоволеними. Просимо молитися за таких діток і їхні долі,- вони потребують нашої уваги і батьківської любові. Давайте не будемо байдужими!!! І пам`ятаймо наші молитви можуть змінити їхнє життя!!!

26219564_1632857103429304_8074627106412201479_n

Изображение 1 из 131-й місіонерський з’їзд в Іспанії. 25 випускників нашої школи та інші духовні працівники. @ Alicante, Spain

29572233_1632092176839130_5124909588696687102_n

Изображение 1 из 6


Коли людина помирає або кудись надовго від’їжджає, то на прощання старається сказати найважливіше. Ісус, залишаючи учнів, акцентував на головному. Церква на землі створена саме для благовістя. Церква, яка не проповідує Євангелію — не любить Ісуса Христа. Християнин, що не благовістить, — сплячий християнин. Починайте з маленького, крок за кроком робіть ім’я Ісуса Христа відомим там, де ще не чули про Нього. А де чули про Нього, то переконуйте, що лише Він Спаситель наших душ.

 
«Отже, йдіть і вчіть усі народи, хрестячи їх в ім’я Батька, і Сина, і Святого Духа, наставляючи їх, зберігати все, що Я заповів вам; і ось Я з вами в усі дні до закінчення віку» (Мт.28:19-20).


Сьогодні наші студенти разом із молоддю Церкви «Ковчег» провели спільну євангелізацію на Майдані Незалежності та на вулиці Хрещатик.

Ісус сказав: «Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи [«ідіть і робіть учнями людей з усіх народів»,]». Слово «тож» вказує на серйозну підставу для виконання цього наказу.

19143011_1626954164019598_1856565225507611616_o

Изображение 1 из 18


Протягом тижня для студентів служив викладач з США Побережнюк Олександр, який викладав: Моральне Богослів`я, Дошлюбні відносини. Студенти отримали багато корисної інформації. Щиро дякуємо викладачеві за візит до нас, бажаємо вам Божих благословінь!

29432926_1622800734434941_7451889892033822720_n

Изображение 1 из 4


Наші місіонери трудяться також і на Житомирщині. Відвідують людей похилого віку, допомагають їм рубати і складати дрова. Прводять недільну школу для дітей, і євангелізації для людей. Слава Богу за таких тружеників. Підтримаймо і їх нашими молитвами.

Молоді люди, які залишили батьківські затишні домівки з комфортом дуже потребують нашої підтримки і молитов, Давайте не будемо байдужими!!!!!

29432329_1622539704461044_4580719484611854336_n

Изображение 1 из 11


Студенти приймають участь у служінні дітям в сиротинцях.

29386488_1621535617894786_1335158152387100672_n

Изображение 1 из 4


Відвідали благословенну Церкву, с. Березове Рівненської області

29342537_1619868808061467_6544205333491875840_o

Изображение 1 из 3


Слава Богу, благословенно добралися до краю України, село Березове!

29365384_1619554744759540_8756403457058930688_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чудова успішна Церква! @ Rokytne

29314034_1619459481435733_6074159980859097088_o

 

 

 

 

 

 

 

29340001_1619459521435729_3534995235522215936_o

 

 

 

 

 

 


В дорогу!

29356089_1619117398136608_3264900393137602560_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вода для студентів тільки чиста, тільки джерельна!!!

29243637_1617327674982247_8914373943343710208_n

Изображение 1 из 5


Протягом цього тижня для студентів викладав Олександр Кучер предмет «Христос і Спасіння». Щиро дякуємо викладачеві. Божих благословінь!

29217041_1617313224983692_7849914003231866880_n

Изображение 1 из 4


Благословляємо Вас, наші чудові учні, у справі благословістя на чудовій іспанській землі!

Любимо Вас!
Час витрачений на благовістя, це не загублений час — це найцінніші інвестиції. Бог неба і землі та покаяні люди будуть безмежно вдячні Вам!

29261490_1617217971659884_570105278742134784_n

 

 

 

 

 

 

 

 


Звертаємося до молоді віком 14-16 років!

Для вас є хороша новина: цього літа, як і в минулі роки, ми знову плануємо провести дві Біблійних школи «Самуїл» для вас. Всього вже було 3 групи, провчилося 120 молодих юнаків та дівчат. Практично усі з них були щасливі і не шкодували за пройденим часом.
Що вас чекає влітку:
• Вивчення Біблії;
• Знайомства із молоддю із всієї України і не тільки;
• Цікаві екскурсії столицею України;
• Цікаві викладачі;
• Ближче знайомство із Богом;
• Мудрі наставники та багато всього іншого…
Навчання буде проходити:
— «Самуїл -1» — 24 червня – 11 липня 2018 року;
— «Самуїл -2»- 15 липня – 1 серпня 2018 року;
Щиро запошуємо!!!
Будемо раді зустрітися із Вами на порозі нашої школи)))
Для детальної інформації звертайтеся за телефоном:
(099) 1654 788; (096) 7215 868;

29216399_1615268121854869_172792633171640320_n

 

 

 

 

 

 

 


Наша восьма група «Весна — 2018»,

34 молодих братів і сестер!!!

24131321_1615050405209974_5799296934501941248_o

Изображение 1 из 34


Місіонери Полтавщині ведуть активну працю. Проводилися євангелізації по селах до 8 березня. В будинках культури збиралося чимало людей. Дяка Богу за місіонерів, які трудяться в тій місцевості. Слава Господу все пройшло без затруднень, люди залишилися задоволеними.

29066332_1613180258730322_2079455587984211968_o

Изображение 1 из 6


Місіонери на Полтавщині трудяться на славу Божу. Сестри допомагають неблагополучним сім`ям прибиранням дому. Браття рубають дрова людям похилого віку. Слава Богу за таку молодь, яка посвятила своє життя на служіння Богу!

29066644_1613165358731812_1797406412800786432_n

Изображение 1 из 8


Протягом цього тижня для студентів викладав Богачук Сергій «Введення в Старий і Новий Заповіт». Щиро дякуємо Сергію за прекрасний виклад інформації. Цей викладач є один із тих, який дуже подобається всім студентам. Щиро бажаємо брату Сергію рясних Божих благословінь у служінні і житті!

28871085_1610681098980238_1650460819802030080_n

Изображение 1 из 5


Мамона вбиває, а Біблійні знання несуть життя!!!

28685839_1606596026055412_7379245019845206180_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Участь в Богослужінні на славу Божу!

28827056_1605544872827194_8831591736693337208_o

 

 

 

 

 

 

 

 


Минулого тижня для студентів викладав Губеня Сергій «Бібліологія, Теологія». Щиро дякуємо викладачеві. Божих благословінь!

28515249_1604999216215093_3746155089214160395_o

Изображение 1 из 3


Інна, ти умнічка! Радіємо з тобою!

Благословінь Господніх бажаємо надалі — в повноті!

28471165_1604942342887447_1560883321764921997_n

Изображение 1 из 7


«Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої. … Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.» (Ів 15:8,16)

Будь благословенна, Полтавщина!

28166784_1602412059807142_8026884238539098913_n

Изображение 1 из 7


22-23 лютого для студентів викладав Вадим Лімборський «Профілактику негативних явищ». Студенти вчилися складати лекцію з якою потрібно йти в школу, щоб розповідати дітям про шкідливість вживання наркотиків, алкоголю, куріння. Також студенти вчилися як правильно спілкуватися з підлітками. Щиро дякуємо викладачеві за корисну інформацію .Бажаємо всім Божих багословінь, і великого бажання доносити людям вість Євангелії.

28335936_1599289913452690_3516918589732744953_o

Изображение 1 из 6


Стара і сучасна традиція школи: нічна молитва 23:00 — 03:00 щоп’ятниці, запрошуємо приєднуватись ревних християн, бо потребує цього наша країна, наші родини, наша доля.

Благословінь у Христі!

28162052_1596212703760411_3020055249738152011_o

Изображение 1 из 3


«Які гарні на горах ноги благовісника, що звіщає про мир, що добро провіщає, що спасіння звіщає, що говорить Сіонові: Царює твій Бог!» (Іс 52:7)

Благословінь Вам, наші прекрасні, в селі Березова Рудка!

28161727_1595744167140598_3224922353314504056_o

 

 

 

 

 

 

 


Протягом цих днів для студентів викладали предмет «Відкриття нової Церкви» служителі з Америки: Майк Харпер – директор по насадженню церков, відповідальний за райони в північному Техасі. Джеф Косак – старший пастор церкви в містечку Провідейс, штат Техас. Шон Уебб – старший пастор церкви в Гарленді, штат Техас. Вони піднімали практичні теми про те як будувати команду, збирати бюджет, проводити зустрічі з людьми, та як дати про себе знати в суспільстві. Студенти гарно сприймали матеріал та охоче вчилися. Щиро дякуємо братам за їхній візит до нас. Бажаємо Божого благословення у служінні.

28070443_1593423727372642_4054786980486449086_o

Изображение 1 из 3


Інтернати Полтавщини благословенні візитом наших випускників, слава Богу!

27973567_1593247947390220_5365297075236898541_n

Изображение 1 из 9


Різноманітність в служінні Богу та людям — це чудово!

Благословінь Вам, прекрасна Полтавщина!

_______
arkschool.org – місіонерська школа «Ковчег Спасіння»
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

27973267_1592348437480171_1991807580796971663_n

Изображение 1 из 10


Вітаємо нашу випускницю, Алёну Глабець, з Днем одруження!

Нехай Ваша сім’я буде міцна, велика та вельми-вельми ЩАСЛИВА!!!

28058532_1591223557592659_1966701875225784191_n

 

 

 

 

 

 

 


Тільки чиста, тільки джерельна вода для учнів)

27973641_1591221004259581_2176666608635425161_n

Изображение 1 из 3


«І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш.» (5М 6:6-7)

_______
arkschool.org – місіонерська школа «Ковчег Спасіння»
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school

27972785_1591216310926717_5017852568675433887_n

Изображение 1 из 8


Наші випускники з радістю служать Богу — діточки цінні для Бога, служити їм, це служити Йому!

Бог хоче, щоб Його діти служили з радістю. Настав час обновитися у присутності Ісуса Христа і отримувати справжню радість від служіння Йому. «Люди шукають задоволення. Але задоволення у світі дуже швидко закінчуються. Однак радість в Господі тривала» Потрібно скинути всі тягарі і приходити до Господа з радістю.
Бог – це любов, добро, Він сильний допомогти, врятувати. Він відповідає сьогодні. У кожного з нас були ситуації, коли ми просили, щоб Бог вийшов нам на допомогу. І Він відповідав. Оскільки Бог відповідає завжди. Однак, можливо, не так, як ми хочемо. Бо у Нього є свій досконалий план на наше життя. «Покликуй до мене і тобі відповім. Розкажу тобі велике і незрозуміле, чого ти не знаєш» Єремії 33:3»
Сьогодні ми маємо всі підстави для радості, оскільки Всемогутній Бог назвав нас своїми дітьми. Він чує нас і хоче бачити мир і радість у нашому серці.

27752517_1588266474555034_2278474911447484510_n

Изображение 1 из 6


Слава Ісусу Христу за молодь, яка про Нього росказує на свідчення та спасіння!

Боже благослови Україну!

28167326_1588259674555714_4978083183676560790_n

Изображение 1 из 1


1-й предмет здолали, викладач: Ходорчук Андрій.

Слава Богу!
Успіху молодим людям, в служінні Богу та особистому житті!

27912800_1588088364572845_4833088727817476312_o

Изображение 1 из 1


Бажаємо успіху молоді у благовісті!

Місто Турка, благословенна такими молодими людьми!

27973350_1587110381337310_2665424476624155517_n

Изображение 1 из 1


Приємно, що юність посвячена благовістю, наші місіонери благовістять на вулицях Іспанії!

Благословінь Вам, наші прекрасні!

27973414_1585140894867592_9150640333664023373_n

Изображение 1 из 1


Знайомство з новою групою «Весна 2018».

Слава Богу!
Благословінь в навчанні!

27655273_1583388351709513_2640499819907729953_n

Изображение 1 из 4


10 лютого, відбувся шлюб у двох наших випускників — Заболотного Паши і Воробець Ірини. Друзі, ми дуже за вас раді і щиро вітаємо із цим днем.

Нехай любов зміцнюється з кожним днем)))

27657164_1582745535107128_389427339720196847_n

Изображение 1 из 2запрошення2018+

 

 

 

 

 

 

 

 

Начало обучения 11.02.2018 год.

ВРЕМЯ ОБУЧЕНИЯ: 4 МЕСЯЦА
Весенний семестр 11.02.2018 – 10.06.2018

ПРАКТИКА: 6 месяцев
С 24.06.2018 по 23.12.2018

МЕСТО ОБУЧЕНИЯ:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38(068)097-5331;
+38(093)187-2309.

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school


Слава Богу совместными усилиями нашей команды под занавес 2017 года, мы смогли выпустить полноцветный журнал А4 формата, в котором мы кратко рассказали о целях нашего служения, опубликовали некоторые свидетельства из жизни наших студентов и друзей нашего служения, а также широко раскрыли тему проблемы сиротства в Украине

P.S скачивать журнал не нужно, вы можете полистать и прочитать журнал прямо на сайте


Самая разная работа делается молодыми тружениками на миссии. Молодые, красивые, перспективные, интересные молодые люди, на этом видео, славят Господа Иисуса Христа в Испании и зовут людей к Иисусу Христу. Спасибо Вам наши умницы!!!

Слава Богу за молодежь, которая свою юность посвящает на духовное служение. Деньги и другое ставиться на второй план, почему? Потому что эти второстепенные вещи придут в жизнь само собой. Очень важно в юности усвоить учение о приоритетах жизни. Неправильно когда говорят: «Духовное служение подождет». Правильно сказать так: «Все остальное подождет».

Ищите же прежде Царства Божия и правды Его, и это все приложится вам. (Матф.6:33)


Випуск місіонерської школи, група «Осінь 2017»

Географія, куди направлені випускники на служіння:
Львівська обл., м.Турки – 5 учнів, м.Буськ — 1 учень
Тернопілська обл. – 4 учні
Житомирська обл. — 5 учнів
Полтавська обл., с.Березова Рудка – 4 учні
Полтавська обл., м.Полтава – 5 учнів
Хмельницька обл. — 5 учнів
Іспанія — 5 учнів

https://www.youtube.com/watch?v=T30nbNISh4g – повний запис випуску групи «Осінь 2017»
https://youtu.be/Uha9vCL2Y10 — відеоролик про життя групи «Осінь 2017»


Розпочалась Євангелізація через мобільну клініку Християнська Мобільна Медична Команда / Christian Mobile Medical Team /, слава Богу. Студенти та члени церкви допомагають лікарям, свідчать і розказують про Христа, про те що Він може лікувати не тільки тіло але й душі.
Підтримуйте в молитві весь цей день та завтра, щоб Господь все благословляв. Прийшло багато невіруючих людей, і ми маємо чудовий шанс для них свідчити.

Друзья, также напоминаем вам что скоро 11.02.2018 начало обучения весеннего набора в миссионерской школе «Ковчег Спасения» — приглашаем Вас!
https://www.youtube.com/watch?v=M_tT7A7qq0g&feature=youtu.be
Если Вы желаете служить Богу по силам и сверх сил, то эта школа для Вас;
Если Вы духовно ослабели и хотели бы обновить Свои обеты для Бога, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете духовно возрасти в полную меру роста Христова, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете возрасти в познании Бога и получить Духа Святого, то эта школа для Вас!
Всем святым желаем великого успеха в исполнении воли Божьей: «Тем прославится Отец Мой, если вы принесете много плода и будете Моими учениками» (Иоанна 15:8).
_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bibl
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-state
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behav
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33 +38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school

img_6714

Изображение 1 из 42


Протягом тижня для студентів служив викладач з США Побережнюк Олександр, який викладав: Життя Ісуса Христа, Дошлюбні відносини. Студенти отримали багато корисної інформації. Щиро дякуємо викладачеві за візит до нас, бажаємо вам Божих благословінь!

23116705_1487228781325471_4432027191675963007_o

Изображение 1 из 7


Слава Богу, вчора наші студенти повернулися з тижневої практиці у 5-и областях України. Вони відвідували інтернати, будинки пристарілих, реабілітаційні центри. Проводили дитячі служіння, спілкування з молоддю, похоронні служіння. Співали у громадському транспорті, на базарі. Євангелізували та роздавали християнську літературу у містах. Відвідували старенких бабусь, допомагали їм по господарству, співали, свідчили історіями про Божу славу з прикладу власного життя. Допомагали в будівництві Домів Молитви.
Тому наші студенти повернулися з масою позитивних емоцій і незабутніх вражень і ще більшим бажанням трудитися для Господа. Слава Богу за таку чудову молодь. Бажаємо всім рясних Божих благословінь!

Друзья, также напоминаем вам что скоро 11.02.2018 начало обучения весеннего набора в миссионерской школе «Ковчег Спасения» — приглашаем Вас!
https://www.youtube.com/watch?v=M_tT7A7qq0g&feature=youtu.be
Если Вы желаете служить Богу по силам и сверх сил, то эта школа для Вас;
Если Вы духовно ослабели и хотели бы обновить Свои обеты для Бога, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете духовно возрасти в полную меру роста Христова, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете возрасти в познании Бога и получить Духа Святого, то эта школа для Вас!
Всем святым желаем великого успеха в исполнении воли Божьей: «Тем прославится Отец Мой, если вы принесете много плода и будете Моими учениками» (Иоанна 15:8).
_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bibl
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-state
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behav
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33 +38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school

viber-image

Изображение 1 из 64


 ФОТОЗВІТ З ПОЧАТКУ НАШОЇ ТИЖНЕВОЇ ПРАКТИКИ

Як повідомлялося раніше студенти місіонерської школи «Ковчег Спасіння» у складі 35 душ, наступний тиждень 21.10.17 – 30.10.17 працюють в селах та містах в п’яти областях України. А саме так: благовістя на вулицях та в різних закладах, милосердя, допомога на будові будівель для Церков та інше.
Просимо молитовної підтримки за поважне служіння.
_______
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівська, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

viber-image

Изображение 1 из 25


18-20 жовтня в нашій школі викладав предмет «Демонологія», Ярослав Демко (Yaroslav Demko)-пастор церкви «Спасіння Боже» м.Мадрид(Іспанія)

Бог дуже сильно використав нашого брата для підбадьорення наших студентів.
Дякуємо Богу і вам за ту працю яку ви виконуєте для Нього
_______
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівська, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

img_6612

Изображение 1 из 8


16-17 жовтня наші студенти вивчають предмет «Євангелизм» який викладає Віктор Вознюк, дуже дякуємо викладачу за той час який ви присвятили для нашого навчання.

_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівська, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

1

Изображение 1 из 6


Цими вихідними студенти відвідали церкву м.Черкаси, де прийняли активну участь у проведенні служіння.

Дякуємо Богу за можливість служити для Нього та Його народу, також дякуємо церкву за теплий прийом.
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

img_6141

Изображение 1 из 15


Минулої п’ятниці школу відвідала місіонерка з Японії Nadiia Tsviliuk, яка свідчила та розповідала студентам про своє служіння та про практичні методи Євангелізації.

Дуже дякуємо вам за час який ви присвятили нам, і бажаємо великого благословіння від Бога у вашому служінні!

_____

САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org 
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

img_6117

Изображение 1 из 9


На зворотньому шляху із Закарпаття було прийнято рішення залишитись на 2 дні у м. Сколе, де студенти пройшли предмет «Місіологія» який чудово виклав пастор-місіонер Петро Височанський.

Дякуємо церкві Сколе за гостинний прийом!
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

22308915_1466883556693327_5608573088040050216_n

Изображение 1 из 7


8-9 жовтня Бог допоміг нам відвідати з культурною екскурсією місто Львів, та бути присутніми і приймати активну участь на молодіжній конференції у смт.Рокосово Закарпатська область.

Ми щиро вдячні церкві Рокосово за дуже гостинний прийом, і вам наші друзі за те що ви підтримували нас, це був дуже цікавий час на Закарпатті!
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

22289637_1465710553477294_3699467251722647093_o

Изображение 1 из 42


5-6 жовтня нашим учням викладав Вадім Лінборський предмет «Профілактика негативних явищ у середовищі»

Дякуємо вам за той час який присвятили для нашого навчання.
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

22195979_1463420243706325_7916745812798725719_n

Изображение 1 из 13


2-4 жовтня для студентів викладав Анатолій Кібукевіч предмет: «Конфліктологія».

Щиро дякуємо викладачеві
http://facebook.com/anatoliy.kibukevich
Нехай Бог рясно вас благословить за ваше служіння!
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

22180029_1461963593851990_5410591247906120687_o

Изображение 1 из 8


Студенти школи відвідали церкву міста Рокитне, де прийняли активну участь у служінні, також на зворотньому шляху заїхали на екскурсію до Білої Церкви.

Дякуємо Бога за можливість працювати для Нього, і бути в спілкуванні з друзями.
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

22050168_1459267384121611_1873228080666054978_n

Изображение 1 из 4


Протягом тижня для студентів викладав Павел Грищенко предмет: «Душеопікунство».

Щиро дякуємо викладачеві Павел Грищенко
Нехай вас Бог рясно благословить!
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org 
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

22089648_1459262180788798_6637949350258879226_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вчора студенти школи відвідали церкви міста Києва, вранці приймали активну участь у церкві «Назарет», а ввечері у церкві «Соборна» відбулося з’їздне молодіжне зібрання де ми також приймали участь.

Дякуємо Бога за можливість працювати для Нього, і бути в спілкуванні з друзями.
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309
viber image1 viber image

 

 

 

 

 

 

 


Протягом тижня для студентів викладав Кучер Олександр такі предмети: «Христологію», «Сотеріологію». Студенти вивчали вчення про особу Ісуса Христа і про спасіння, яке Він звершив. Його особисті характеристики і служіння духовними дарами.

Щиро дякуємо викладачеві нехай вас Бог рясно благословить!

_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

21640839_1451726544875695_1408758545630842916_o

Изображение 1 из 8


Наші студенти мали чудову можливість потрудитися і послужити на Святі Подяки в місті Київ. Вони роздавали християнську літературу, спілкувалися з людьми. Свідчили про Ісуса Христа історіями з власного життя. Слава Богу за таку чудову молодь.

21616513_1451535448228138_5783639692864508332_n

Изображение 1 из 12


Під час СВЯТА ПОДЯКИ 2017 у центрі столиці на малій сцені презентували оновлену версію фільму «Ісус» згідно Євангелії Луки. На диску запис українською та російською мовою, DVD.

Учні місіонерської школи «Ковчег Спасіння» та молодь Церкви «Ковчег» м.Київ подарували 19 тисяч штук, учасникам свята «День Подяки 2017». Це подарунок від «Міжнародної організації Христос для всіх націй» США, при сприянні пастора Євчик Петра Івановича.

Ісус Христос нехай буде відомий якомога більше!
«І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали». (Дiї.4:12)

21557825_1448622401852776_2961657950947673554_n

Изображение 1 из 9

Замовляйте DVD для поширення у Ваших регіонах:

Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309 (Viber, WhatsApp)
ark_kiev@ukr.net
_______
Сайт школи: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school


День Подяки 2017 м. Київ

Учні взяли активну участь у підготовці свята та проведенні.

21753052_1447674441947572_403958847550284100_o

 


Протягом тижня для студентів викладав Губеня Сергій такий предмет як, Теологію та Бібліологію. На уроках студенти вивчали триєдинство Бога і дуже збагатилися пізнанням Бога, Щиро дякуємо брату Сергію за його працю. Бажаємо всім рясних Божих благословінь, нехай у вашому житті завжди буде присутній Отець і Син і Дух Святий!

21728807_1446264688755214_7593209124284690863_o

Изображение 1 из 5

_______
Сайт школи: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
Координати:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309 (Viber, WhatsApp)


Львівська команда місіонерів: Місіонер служить не тільки Словом, но і ділом. І тому ми вчора збирали картоплю. Це був чудовий і насичений день)))

 

21430292_1549213138479134_2852457147496461236_n

Изображение 1 из 4


Тернопільська команда місіонерів вміє все: за кафедрою стояти і 40 соток картоплі зібрати)))

Молодці!

21743134_1444459038935779_1528694616319581564_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


09 вересня студенти мали свою першу євангелізацію. Вони роздавали брошури, розказували перехожим людям про Бога, свідкували про милості Божі зі свого особистого життя. Студенти повернулися з прекрасним настроєм, масою позитивних вражень, незабутніх емоцій, і ще більшим бажанням служити для Бога. Слова Богу за таких молодих людей. Божих благословінь вам, діти Божі!

21728325_1444360975612252_2720028742165774365_n

Изображение 1 из 18


_______
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309


Элис Шевкенэк родилась в многодетной семье украинских эмигрантов, в 1925 году, на ферме в Канаде. Её родители переехали туда в конце 19 века. В семье было 9 детей. Жили они счастливо и дружно. Уже с малых лет в сердце сетры Элис было огромное желание познать Бога. И в 20 лет, она приняла Иисуса своим Господом и Спасителем. Но к сожалению её мама не одобрила такое решение дочери. Поэтому через две недели после покаяния мама сказала Элис уйти из родительского дома. Но это не заставило отказаться от своего Бога будущую миссионерку, и она пошла учиться в Библейскую школу. Когда в возрасте 23 лет она её закончила, то Бог вложил в её сердце желание посвятить всю свою жизнь на миссионерский труд. Она отказалась от замужества, так как ясно понимала, что сам Бог призывает её для служения Ему. С проповедью Евангелия Иисуса Христа она посетила множество стран таких как, Казахстан, Украина, Индия, Пакистан, Россия, Индонезия , Италия. Но особое место в её жизни и служении заняла Индия. Она стала её первой любовью, её родиной и её народом. Бог особенным образом действовал там черз неё. Элис не принадлежала ни к одной из миссионерских организаций. Поэтому, почти все свои путешествия совершала в одиночестве. В 24 года, с помощью Божией, Элис Шевкенэк основала свою первую церковь. И вот уже 5 десятилетий, с верою и постоянством, она несёт своё служение игнорируя противостояние и преследования. Она прошла через многие испытания. Часто миссионерка жила в гонениях, лишениях, и ужасных условиях, с насекомыми и крысами. Долго не имела своего дома. Её не раз пытались убить. Единственным её желанием было идти туда, куда никто не хотел идти и достигать тех, кто никому не нужен. Через труд сестры Элис, было открыто множество новых церквей. Её не спонсировала ни одна миссия. Она ни у кого никогда не просила денег. Но не смотря на это, благодаря её вложениям было построено много церковных зданий. Как такое может быть? Просто она всегда доверяла Богу больше, чем себе. Поэтому, Он посылал ей всё необходимое. Её служения всегда сопровождали чудеса. Бог через неё исцелял Больных, освобождал от нечистых духов и даже, воскрешал из мёртвых. Но, самое главное это то, что великое множество человеческих душ было спасено через проповедь сестры Элис.

08 сентября сестра Элис служила словом, и поделилась своим миссионерским опытом со студентами. Студенты получили много полезной информации, прекрасные наставления, бодрое настроение, и еще большее желание служить для Господа.
Сердечно благодарим сестру Элис за ее визит к нам. Божьих благословений вам, сестра Элис.

21728136_1444337535614596_6833428015007017199_n
_______
Сайт: arkschool.org
Поддержать миссионерское служение: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
Социальные сети:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
Координаты:
Украина, 03164, г.Киев, ул. Брусиловская, 28/33
+38(068) 097-5331 ; +38(093) 187-2309 — (Viber, WhatsApp)

 

 

 

 

 


ПРИНИМАЕМ ГУМАНИТАРНУЮ ПОМОЩЬ

Дорогие благодетели, при миссионерском служении мы оформили необходимые документы в государственных регистрационных органах и способны принять гуманитарную помощь с любого уголка земли: контейнеры или грузовики. Мы проведем груз чрез таможенное оформление (растаможка) в Украине и организуем распределение по нуждам страждущих в Украине, и особо на Востоке страны. Также распределяем через сеть наших выпускников-миссионеров в тех местах, где они свершают служение. Очень хорошо, когда с добрым делом люди получат и слово Благой Вести о Боге, ибо «не хлебом одним будет жить человек, но всяким словом Божиим.» (Лук.4).

Уважаемые благодетели, если Вы способны организовать поставки гуманитарной помощи: одежда, обувь, продукты, медицинские оборудование, мебель, транспорт и др. Мы будем рады получить и передать дальше. Те люди, которые получат от нас Ваши подарки, будут очень благодарны Богу и радостны. Если Ваше сердце расположиться к добрым делам благотворительности, то сообщите нам и мы свяжемся с Вами.

«Блажен, кто помышляет о бедном! В день бедствия избавит его Господь. Господь сохранит его и сбережет ему жизнь; блажен будет он на земле. И Ты не отдашь его на волю врагов его. Господь укрепит его на одре болезни его. Ты изменишь все ложе его в болезни его.» (Пс.40:2-4)

С уважением,
Ростислав Шкиндер

15385307_1146941578675032_4137269365480272047_o

Изображение 1 из 13


_______
Сайт: arkschool.org
Поддержать миссионерское служение: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
Социальные сети:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
Координаты:
Украина, 03164, г.Киев, ул. Брусиловская, 28/33
+38(068) 097-5331 ; +38(093) 187-2309 — (Viber, WhatsApp)


Церковь Иисуса Христа — это не прогулочный катер, а спасательная лодка. Аниматоры здесь не нужны. Каждый человек, от капитана до повара необходим на палубе для того, чтобы спасать людей. Церковь, которая не спасает людей, к сожалению, потеряна сама.

— РЕЙНХАРД БОННКЕ

21432812_1441640179217665_5874363985993853062_n

 

 

 

 

 

 

САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309


Протягом тижня для студентів викладав Ігор Скрипніченко, проректор Полтавської Богослівської семинарії, такі предмети: Герменевтика та Теорія і практика учнівства.

Студенти отримали багато нової інформації і залишилися задоволені. Щиро дякуємо викладачеві, що послужив для нас.
Бажаємо всім рясних Божих благословінь!

_______
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_______
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_______
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

21586644_1441527252562291_4298988338219696038_o

 

 

 

 

 


У понеділок 04 вересня для студентів мав можливість послужити пастор Дідок Ілля, США. Брат Ілля викладав предмет «Основи віри».

Зі слів студентів, вони дуже задоволені служінням брата Іллі і впевнені, що під час навчання та практики життя будуть застосовувати це на практиці!
Благословінь Вам, брат Ілля!

21318975_1439098082805208_1678971612407180502_o

 

 

 

 

 


Минулого тижня в МШ «Ковчег Спасіння» для студентів викладав Кліновський Анатолій 2 предмети: 1) Формування духовного працівника, 2) Коротке вчення про проповідь. Для молоді це було дуже цікаво і корисно. Особливо для братів, які роблять свої перші кроки у проповіді. Щиро дякуємо викладачу, що послужив для нас. А молоді ми бажаємо впевнених кроків до успіху

21432716_1439089106139439_23314192467331403_n

 

 

 

 

 

 


В перерыве между уроками!

Ну как не радоваться глядя на такую молодежь!?

Слава Ісусу Христу!!!

21462420_1438831159498567_6327962005493954452_n 21317682_1438831149498568_618425234332524936_n

 

 

 

 

 

 

 

САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309Сьогодні, 27 серпня, благословенний день для служителів школи «Ковчег Спасіння», для Церкви «Ковчег» і для усіх молодих людей, які із завтрашнього дня почнуть своє навчання протягом чотирьох місяців. Ми дуже раді і вдячні Богу за такий прекрасний час. Щиро надіємося, що Бог сам буде навчати і керувати долями молодих людей.

Надіємося також і на молитовну підтримку усіх щирих християн.
Усім Божого благословіння!!!

img_1733

Изображение 1 из 5

 
З повагою,
Місіонерська школа «Ковчег Спасіння»
_____
САЙТ ШКОЛИ: arkschool.org
Підтримати місіонерське служіння: http://arkschool.in.ua/help-the-school/
_____
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school
_____
КООРДИНАТИ:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38(068)097-5331; +38(093)187-2309

Представляем Вашему вниманию интервью Кибиш Лены

Друзья, скоро начало обучения в миссионерской школе «Ковчег Спасения» — приглашаем Вас, уважаемая молодежь!

Открытие осеннего набора 27 августа 2017.

Если Вы желаете служить Богу по силам и сверх сил, то эта школа для Вас;
Если Вы духовно ослабели и хотели бы обновить Свои обеты для Бога, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете духовно возрасти в полную меру роста Христова, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете возрасти в познании Бога и получить Духа Святого, то эта школа для Вас!

Всем святым желаем великого успеха в исполнении воли Божьей: «Тем прославится Отец Мой, если вы принесете много плода и будете Моими учениками» (Иоанна 15:8).
_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bibl…
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-state…
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behav…
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
_______
#самуил2017 #teen #school #christian #summer #Kyiv #friends #July #goodtime #молодежь #школа #христиане #хорошеевремя #друзья #осень #Киев #КовчегСпасения #июль #жизньдляБога #миссионерство #мисия #духовныйрост #Бог #молодежь #успех #преображение #благодать


Сьгодні у нас відбувся випуск Біблійної школи «Самуїл-2». Після трьох тижнів навчання, молитов, вивчення Біблії, екскурсій молодь отримала величезний багаж на майбутнє. Дуже радісно бачити їхні зміни до кращого…
Прощалися усі зі слізьми на очах…
Нехай Бог надалі благословить і керує їхніми долями!!!

img_1499

Изображение 1 из 6


———
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38 (068) 097-5331

#самуил2017#teen#school#christian#summer#Kyiv#friends#July#goodtime#молодежь#школа#христиане#хорошеевремя#друзья#лето#Киев#КовчегСпасения#июль#жизньдляБога


 

Представляем Вашему вниманию интервью Момоток Вики

Друзья, скоро начало обучения в миссионерской школе «Ковчег Спасения» — приглашаем Вас, уважаемая молодежь!
 
Открытие осеннего набора 27 августа 2017.
 
Если Вы желаете служить Богу по силам и сверх сил, то эта школа для Вас;
Если Вы духовно ослабели и хотели бы обновить Свои обеты для Бога, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете духовно возрасти в полную меру роста Христова, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете возрасти в познании Бога и получить Духа Святого, то эта школа для Вас!
 
Всем святым желаем великого успеха в исполнении воли Божьей: «Тем прославится Отец Мой, если вы принесете много плода и будете Моими учениками» (Иоанна 15:8).
_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
_______
#самуил2017 #teen #school #christian #summer #Kyiv #friends #July #goodtime #молодежь #школа #христиане #хорошеевремя #друзья #осень #Киев #КовчегСпасения #июль #жизньдляБога #миссионерство #мисия #духовныйрост #Бог #молодежь #успех #преображение #благодать

 Представляем Вашему вниманию интервью Нади Каленик

Друзья, скоро начало обучения в миссионерской школе «Ковчег Спасения» — приглашаем Вас, уважаемая молодежь!
 
Открытие осеннего набора 27 августа 2017.
 
Если Вы желаете служить Богу по силам и сверх сил, то эта школа для Вас;
Если Вы духовно ослабели и хотели бы обновить Свои обеты для Бога, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете духовно возрасти в полную меру роста Христова, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете возрасти в познании Бога и получить Духа Святого, то эта школа для Вас!
 
Всем святым желаем великого успеха в исполнении воли Божьей: «Тем прославится Отец Мой, если вы принесете много плода и будете Моими учениками» (Иоанна 15:8).
_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
_______
#самуил2017 #teen #school #christian #summer #Kyiv #friends #July #goodtime #молодежь #школа #христиане #хорошеевремя #друзья #осень #Киев #КовчегСпасения #июль #жизньдляБога #миссионерство #мисия #духовныйрост #Бог #молодежь #успех #преображение #благодать

Представляем Вашему вниманию интервью Татьяны Добринской

Друзья, скоро начало обучения в миссионерской школе «Ковчег Спасения» — приглашаем Вас, уважаемая молодежь!

Открытие осеннего набора 27 августа 2017.

Если Вы желаете служить Богу по силам и сверх сил, то эта школа для Вас;
Если Вы духовно ослабели и хотели бы обновить Свои обеты для Бога, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете духовно возрасти в полную меру роста Христова, то эта школа для Вас;
Если Вы желаете возрасти в познании Бога и получить Духа Святого, то эта школа для Вас!

Всем святым желаем великого успеха в исполнении воли Божьей: «Тем прославится Отец Мой, если вы принесете много плода и будете Моими учениками» (Иоанна 15:8).
_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
_______
#самуил2017#teen#school#christian#summer#Kyiv#friends#July#goodtime#молодежь#школа#христиане#хорошеевремя#друзья#осень#Киев#КовчегСпасения#июль#жизньдляБога#миссионерство#мисия#духовныйрост#Бог #молодежь #успех#преображение#благодать


Ученики школы «Самуил 2017-2» посетили Киевский городской зоопарк, там они катались на аттракционах, знакомились с животными, все остались очень довольны замечательно проведённым временем)

20615635_1411289932252690_5443074370243747665_o

Изображение 1 из 8

_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
#самуил2017 #teen #school #christian #summer #Kyiv #friends #July#goodtime #молодежь #школа #христиане #хорошеевремя #друзья#лето #Киев #КовчегСпасения #июль #жизньдляБога


Учні підліткової школи «Самуїл» беруть участь у Богослужінні, слава Богу!


Вчера ученики школы «Самуил 2017-2» посетили с экскурсией музей «Межигорье», была хорошая погода и мы очень классно и благословенно провели это время)))

img_1078

Изображение 1 из 24

_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
#самуил2017 #teen #school #christian #summer #Kyiv #friends #July#goodtime #молодежь #школа #христиане #хорошеевремя #друзья#лето #Киев #КовчегСпасения #июль #жизньдляБога


Эту неделю ученики школы «Самуил 2017-2» изучают предмет «Християнская жизнь», который преподаёт Анатолий Кибукевич

img_0934

Изображение 1 из 4

_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
#самуил2017 #teen #school #christian #summer #Kyiv #friends #July#goodtime #молодежь #школа #христиане #хорошеевремя #друзья#лето #Киев #КовчегСпасения #июль #жизньдляБога


В неділю учні школи «Самуїл -2» разом із наставниками відвідали сестер похилого віку Церкви «Ковчег»! Для молоді — це є прекрасна можливість послужити для сестер поважного віку, для членів Церкви – радість від візиту учнів.

20449223_1408327462548937_1221434443427161513_o

Изображение 1 из 5


Вся команда працівників приєднується до благословінь та побажання!

Вітаємо Петра та Олю!

20476421_1662676203757005_5606432141390472022_n


Бог нам допоміг, і ми змогли сьогодні розпочати біблійну школу «Самуїл-2». На навчання приїхало 35 учнів із різних областей України: Рівненська, Тернопільська, Черкаська, Чернівецька, Волинська, Львівська та Київська. Церква ревно поблагословила молодих людей на навчання. Ми молимося, щоб Бог змінював на краще серця юної молоді, щоб вони всім своїх єством полюбили Бога і служили Йому, як отрок Самуїл. Просимо і Вашої молитовної підтримки.

Майбутні учні на відкритті виконали пісню https://www.youtube.com/watch?v=lVRPLcoQpe8&feature=youtu.be

18404130_1400718916643125_5514717161264355394_o

Изображение 1 из 10

_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev

#самуил2017#teen#school#christian#summer#Kyiv#friends#July#goodtime#молодежь#школа#христиане#хорошеевремя#друзья#лето#Киев#КовчегСпасения#июль#жизньдляБога


Вітаємо нашого випускника Павла Сідлінського та його обраницю Вікторію!

Бажаємо великого Божого благословіння!

20228583_1654639487894010_7085313179713710751_n

Изображение 1 из 4


Друзі!

З 23 липня по 13 серпня ми плануємо на базі місіонерської школи провести школу «Самуїл-2». На сьогодні у нас є вільні місця, оскільки кілька дітей не зможуть приїхати в школу. Місця звільнилися як для хлопчиків, так і для дівчаток!
Щиро запрошуємо Ваших діток!!!
За додаткою інформацією можна зателефонувати:
+38 (096) 721 58 68

——-
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38 (068) 097-533119875113_1385974441450906_6692875813981394980_n


Екскурсія, музей «Пирогова», Біблійна школа «Самуїл»…

Найбільший за площею музей в Україні. Головна етнографічна «скарбниця» нашої країни. Тут, на 150 га, розкинувся Музей народної архітектури та побуту — архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічних районах України.

19665249_1385965884785095_4744038016087129315_n

Изображение 1 из 15


Протягом другого тижня навчання учні біблійної школи «Самуїл» слухають предмет «Християнське життя», викладач — Фурт Оксана.

19665526_1385926011455749_2090465060914723964_n

Изображение 1 из 8


Інвестуй своє життя у вічні цінності.

Корея відправила 28000 місіонерів у 170 країн, це для нас українців великий приклад для ще більш ревного служіння Богу!
Вставай Україно, бо вже прийшов час для цього. Твоїх вірних синів і доньок чекають мільйони поранених і полонених гріхом душ. Викресли зі свого життя тимчасові справи і заплануй час для вічних цінностей, «…Бо видиме дочасне, невидиме ж вічне!» (2Кор.4:18). Інвестуй своє життя у вічні цінності.
«А Петро став казати Йому: От усе ми покинули, та й пішли за Тобою слідом. Ісус відказав: Поправді кажу вам: Немає такого, щоб дім полишив, чи братів, чи сестер, або матір, чи батька, або діти, чи поля ради Мене та ради Євангелії, і не одержав би в сто раз більше тепер, цього часу, серед переслідувань, домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному вічне життя. І багато-хто з перших стануть останніми, а останні першими». (Мар.10:28-31)
«И начал Петр говорить Ему: вот, мы оставили все и последовали за Тобою. Иисус сказал в ответ: истинно говорю вам: нет никого, кто оставил бы дом, или братьев, или сестер, или отца, или мать, или жену, или детей, или земли, ради Меня и Евангелия, и не получил бы ныне, во время сие, среди гонений, во сто крат более домов, и братьев и сестер, и отцов, и матерей, и детей, и земель, а в веке грядущем жизни вечной. Многие же будут первые последними, и последние первыми». (Мар.10:28-31)
Не можете самі, звертайтесь до нашого служіння і ми допоможемо чим зможемо розпочати місіонерське служіння в Україні або за межами:
— зараз формуємо групу для Мексики;
— десятки запрошень маємо по Україні для праці на повний час.

19656938_1393033930774303_6724399454463793592_n

Изображение 1 из 3


——-
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівска, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309


Після 4-ох місяців навчання студенти групи «Весна 2017» почали проходити свою піврічну практику на території України. Участь у таборах, у дитячому служінні, будівельні роботи, участь в служіннях — це не весь перелік, чим вони служать для Бога і людей, одночасно збудовуючи і самих себе.

Мудрості, терпіння і вірності Вам, місіонери!

19598917_1383566995024984_4995110335086479752_n

Изображение 1 из 8


Вже п’ятий день, як триває школа «Самуїл» в місті Києві. Протягом дня ми можемо навчатися Божих істин, вникати в глибину Слова, познайомитися із багатьма молодими людьми з різних куточків України, побувати на екскурсіях у місті, в лісі, пограти в ігри і багато іншого…

Приємно, що молодь в літній час вивчає Біблію.
Нехай ці уроки будуть в майбутньому для них благословінням!!!

19247820_1378602088854808_6772819225031037188_n

Изображение 1 из 27


Чудово проведений час з групою!!!

19260716_1379382005443483_7310538715203864944_n

Изображение 1 из 9


Бог нам допоміг, і ми змогли 25 червня розпочати біблійну школу «Самуїл». На навчання приїхало 40 учнів із різних областей України: Рівненська, Миколаївська, Вінницька, Львівська та Київська. В неділю Церква ревно поблагословила молодих людей на навчання. Ми молимося, щоб Бог змінював на краще серця юної молоді, щоб вони всім своїх єством полюбили Бога і служили Йому, як отрок Самуїл. Просимо і Вашої молитовної підтримки.

19260437_1374780959236921_1096275693640993589_n

Изображение 1 из 16


_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakievМи в суботу та неділю, мали велике свято – випуск групи «Весна 2017»,

31 учень після інтенсивного навчання протягом 4-х місяців, відправилися на служіння благовістя та волонтерства на 6 місяців. Слава Ісусу Христу!!!

Відео випуску «Весна 2017»
www.youtube.com/watch?v=VFVETjKWQpY

Відеоролик групи «Весна 2017»
www.youtube.com/watch?v=b0E36CfnnEI
Шановні друзі!
Просимо Вас, якщо маєте можливість, підтримайте нас в розвитку місіонерського служіння. Наше служіння існує та розвивається за рахунок добровільних пожертвувань.
Наша ціль, не тільки забезпечити процес навчання, а також допомогти молодим людям на місіонерських полях. Разом ми зможемо багато зробити.

Маленької допомоги не буває. Кожна лепта цінується Господом!!!

Шановні жертводавці, завчасно щиро дякуємо, від усього серця бажаємо Вам Божої охорони та успіху в особистому житті, в Вашій родині, в Вашому служінні та у Вашому бізнесі.

Для жителів України:
Допомогу можна перерахувати на нашу релігійну неприбуткову благодійну організацію:
РГПЦХВЄП «Ковчег», вул. Брусилівська 28/33, м. Київ 03164, Україна. код ЄДРПОУ 20052298; р/р 26004500048168, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» МФО 300614
в графі призначення платежу написати: «Добровільні пожертвування на статутну діяльність»

Для жителів США
Чек з позначкою для «Місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (коротко «МШ Ковчег Спасіння») можна вислати організації, яка для нас приймає пожертвування і дасть відповідні документи жертводавцю, на адресу:
Together Ministry,
PO Box 2822,
Woodstock, GA ‎30188
(470) 899-5700 – Федорук Людмила Степанівна

А також Ви можете зв’язатись з представником «Місіонерської школи «Ковчег Спасіння» — Думич Ліля Василівна, за телефонами та електронною адресою:
— тел.: +38 (093) 187-2309; +38 (068) 097-5331; +38 (099) 165-4788
— e-mail: arkschoolinua@gmail.com
— Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівська, 28/33
— arkschool.org

«А мій Бог нехай виповнить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі. А Богові й нашому Отцеві слава на віки віків. Амінь.» (Фил.4:19,20)

Слава Ісусу Христу!19225675_1368799003168450_8581847722502190130_n


 Cтуденти мали зустріч з Керівником місіонерського відділу мега* Церкви, Slavic Triniti Church, Sacramento, CA, USA в сані деякона — Моісей Маслянчук.
Поважний Божий муж проінформував учнів про робочі місіонерські проекти їхньої Церкви, поділився досвідом, виголосив настанови та надихнув молодь на місіонерську працю…
_______
* — більше 2000 членів Церкви

19059741_1364439990271018_3570406382129159580_n

Изображение 1 из 6


 В субботу, 10 июня, студенты Миссионерской школы ездили в Житомир на служение. Господь обильно благословил этот день. После служения пошли в город с местной молодежью и вместе провели небольшую евангелизацию…

19059088_1364014146980269_8924388318607581466_n

Изображение 1 из 9


Вчера прошло сьездное молодежное служение в Церкви «Ковчег».

Бог благословил поучительным словом, хорошими молитвами и теплым дружеским общением за фуршетом.
Благодарность Богу за чудесный праздник: за прекрасных служителей с г.Ровно и с г.Луцк, за классный молодежный коллектив с г. Ирпень и за множество молодых людей, которые любят Бога.

18953031_1362155393832811_6621045791646429723_n

Изображение 1 из 8


Протягом цього тиждня нас відвідав Вознюк Віктор Володимирович і викладав тему «Євангелизм і учнівство».

Дякуємо Богу за цей благословенний час і за Ваш вклад в розвитку нових місіонерів.

18950928_1359941234054227_1104336572711029505_n

Изображение 1 из 6


Наші студенти Весна 2017…

Географія, звідки навчаються у нас студенти, являється такою:
1). Рівненська область — 12 осіб.
2). Волинська область — 5 людей.
3). Одеська область — 4 людини.
4). Київська обл. та місто Київ — 3 особи.
5). Чернівецька область — 2 людей.
6). Житомирська, Вінницька, Херсонська, Донецька та Луганська області — по 1-ій людині.
Через тиждень ці молоді люди будуть починати проходження піврічної практики. Просимо усіх християн згадувати в молитві про їхній початок служіння.

18882258_1358742917507392_6481769114448668805_n

Изображение 1 из 29

_______
Сайт школи:
arkschool.org

Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/

Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/

Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/

Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/

Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/

Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/

Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309

_______
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev


На протяжении трех дней идет предмет «Герменевтика» — направление богословия, занимающееся интерпретацией и толкованием текстов Библии.

Преподает Станислав Степанченко…

18920198_1357829234265427_5271072057383823517_n

Изображение 1 из 7


Молодь з Балки м. Луцьк, на свято Тріїці, дружнім візитом підбадьорили команду служителів Місіонерської школи «Ковчег Спасіння».

18881797_1355854551129562_4196091755169189884_n18920395_1355854504462900_2456856284326771546_n


Протягом трьох днів в стінах нашої школи служив старший пресвітер Тернопільської області Яцюк Віталій Олексійович, предмет «Дії Святих Апостолів». Для нас це було справжнім благословінням. Віталій Олексійович, щиро вдячні Вам за значний внесок у розвиток місіонерського служіння. Нехай Бог рясно поблагословить Ваше служіння, Вас і Вашу родину!!!

18835845_1355604337821250_4502581630143283882_n

Изображение 1 из 5


Сьогодні, 3 червня 2017 року, в Києві відбулася щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї під гаслом: «Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!»

Мета акції – привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини.

Хода відбулася за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських організацій.

18767604_1594142603943699_4596721188319592009_n

Изображение 1 из 11


Наш друг, Тарас Сень, відвідав місіонерську школу. Студентам був викладений предмет «Євангелізація в зонах АТО». У Тараса багатий досвід в служінні, і йому завжди є чим поділитися зі студентами!

18739764_1350284651686552_4380222563393093994_n

Изображение 1 из 6


Cтуденти слухали предмет «Культи і світові релігії», Викладав Приймак Вадим Володимирович …

Все було дуже цікаво, студенти дізналися багато нового.
Щиро вдячні Богу за чудового викладача.

18622530_1345830922131925_7597237729059945549_n

Изображение 1 из 7


Мэри Слессор: Интересные факты о знаменитых миссионерах

Можем ли мы учиться, смотря на жизнь миссионеров прошлого? Учиться их верности Богу, удивляться глубиной посвящения, готовностью пожертвовать всем ради того, чтобы далекие племена могли услышать о Христе… Не стоит идеализировать, наверное, и они, «великие миссионеры», имели свои слабости и борьбу, искушения, проблемы со здоровьем, трудный характер… Но это не испугало их и не остановило, они прошли свой путь с Богом до конца, падая и вставая, обновляясь в силе, укрепляясь Господом. Одна из таких удивительных женщин, которой хочется подражать — Мэри Слессор. Ее называли «Белой королевой» Черного континента.

Простую фабричную девушку из шотландского города Данди любили и уважали племена далекого Калабара в Нигерии за то, что она делала и кем была для них. Ее имя живет среди африканцев как символ высшей славы, скромного мужества и бесхитростной веры.

Предлагаем несколько интересных фактов из жизни выдающейся миссионерки:

— Уже в 11 лет Мэри начала работать по полдня вместе с матерью на текстильной фабрике. К 14 годам она трудилась по десять часов в сутки, чтобы прокормить семью, в которой на тот момент родился седьмой ребенок;

— девушка преподавала в воскресной школе, а позднее вызвалась добровольцем для миссионерской работы в городе. Однажды ей угрожали расправой местные хулиганы, но Мэри не испугалась бандитов, после чего они начали приходить на ее уроки;

— мысли о далеких странах не отпускали Мэри, и в возрасте 27 лет она стала членом миссионерского общества и приняла решение лично отправиться в Калабар;

— ради удобства она отказалась от традиционных европейских нарядов, несмотря на косые взгляды других миссионеров;

— из-за солнечных ожогов головы миссионерка периодически лысела;

— Мэри рисковала своей жизнью, чтобы спасать близнецов. В той местности был обычай убивать близнецов, так как рождение таких детей считалось проклятьем. Она смело вмешивалась в племенные дела и постепенно заслужила уважение, которое было немыслимо для женщины в том первобытном обществе;

— однажды во время отпуска она встретила молодого миссионера Чарлза Моррисона. Они полюбили друг друга, и Мэри приняла предложение выйти за него замуж. Но у любовной истории не было счастливого финала – свадьба так и не состоялась. Здоровье Чарлза не позволило ему жить в Африке, а для Мэри миссионерское служение стояло превыше всего, и ни при каких условиях она не собиралась его бросать;

— в возрасте шестидесяти шести лет она умерла в своей глиняной хижине, почти через сорок лет после приезда в Африку;

— когда она умерла, тысячи африканцев скорбели о «Ека Кпукпро Оуо» — «Матери всех людей»;

— на лицевой стороне банкноты номиналом в 10 шотландских фунтов был помещен портрет Мэри Слессор.

18664171_1343321075716243_644233381676242317_n


Викладає Ілля Кравцов, предмет «Соціальне служіння» для групи «Весна 2017»

18556426_1342019332513084_1691515375465863073_n

Изображение 1 из 4


Ростислав Шкіндер: Читати шлюбну настанову для місіонерів — подвійна радість!

Олександр & Настя — щиро вітаю!
P. S. Молодь, гайда на місію, тут чудові Бог утворює сім’ї!) 18557005_1580292825328677_7387619240981464102_n


Сьогодні день Народження святкує один із наших викладачів — Яцюк Віталій Олексійович. Віталій Олексійович, прийміть щирі привітання із Днем Вашого Народження. Ми дуже вдячні Богу і Вам за Вашу любов до нас.

Нехай рясні благословіння Бога будуть у Вашому житті!
Нехай усі Ваші бажання будуть по волі Бога і виконаються сповна.
Усього найкращого!
З повагою, 
МШ «Ковчег Спасіння»

18582013_1339359029445781_149925559311009573_n 18622245_1339359162779101_1176628292435673433_n


Cтуденты Миссионерской Школы имели возможность побывать в Карпатах.
В день похода Бог благословил прекрасной погодой.

18446597_1336362453078772_1611913962884791008_n

Изображение 1 из 7


Вчера в Черновцах наши студенты провели евангелизацию в формате праздника «День Библии»

18425325_1335745403140477_3663696231237208560_n

Изображение 1 из 7


Зараз викладає Кучер Олександр, предмет — «Христологія і Сотеріологія»!
Дуже хороший виклад.
Щиро вдячні Богу за чудового служителя!!!

18425291_1331946660187018_1279350493123681060_n18446781_1331946653520352_4030907904845404648_n


Сегодня в церкви Ковчег, студенты провели собрание, свидетельствовали о том как прошла недельная практика, Господь сильно употреблял каждого из них, спасибо всем кто поддерживал начинающих миссионеров молитвами.

18341772_1331546523560365_3414730232520418267_n

Изображение 1 из 10


Эту неделю нашим студентам преподавал предмет «Пастырелогия», пресвитер Церкви в г. Полтава, ответственный за миссионерское служение по Полтавской области Роман Михаил.

18341802_1331544086893942_905968089643088645_n

Изображение 1 из 5


Слава Богу, наши студенты вернулись с недельной практики и привезли с собой массу свидетельств Божьей милости и помощи в их труде на миссионерских полях, Господь их обильно благословил. спасибо всем кто поддерживал начинающих миссионеров молитвами.

viber-image

Изображение 1 из 37

_______
Сайт школи:
arkschool.org
Звернення до молоді, до батьків, до бізнесменів:
http://arkschool.in.ua/for-youth/
Заповнити анкету:
http://arkschool.in.ua/registration/
Школа «Самуїл» для підлітків:
http://arkschool.in.ua/for-youth/bible-courses-samuel/
Цитати про місіонерство:
http://arkschool.in.ua/valuable-statements/
Правила в школі:
http://arkschool.in.ua/rules-of-behavior/
Підтримати місіонерське служіння:
http://arkschool.in.ua/help-the-school/
Координати:
Украина, г.Киев, 03164, ул. Брусиловская, 28/33
+38 (068) 097-5331; +38 (093) 187-2309
Соціальні мережі:
fb.com/arkschoolinua
vk.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev


Хвала Богу, практика наших студентів продовжується, і як ви сами можете побачити вона проходить дуже цікаво і корисно, звичайні молоді люди без багаторічної підготовки або якихось спецзнань, вони просто виконують справу неба, відвідують хворих, проводять зібрання, допомогають фізичною працею, а це тому що вони сказали Богу: «так, ми будемо нести Твоє Слово, будемо виконувати справи які допоможуть Твоєму Царству розширити вплив на цю країну, а також на весь світ, щоб спаслося якомога більше грішних людей».

Хотілось би зазначити, що їх також як і усіх вас хвилює питання: «а що далі?» Але вони вірять, що Бог якому вони служать попіклується про їх життя і не залишить їх посоромленними, так само як Він не залишив, Даниїла, і усіх Його людей які вірно служили Йому.
Прохання до вас: підтримуйте також і ви молодих воїнів Царства Божого своїми молитвами.

————
📢Запрошуємо вас також посвятити своє життя, свій час для Божого Царства і пропонуємо вам зареєструватися на Осінній курс нашої школи (4 місяці 27.08.2017 – 24.12.2017 і 6 міс. практика).
_______
Координати школи:
arkschool.org
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівська, 28/33
fb.com/arkschoolinua
vk.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev

18194107_1324473800934304_6265738560537946985_n

Изображение 1 из 52


Cтуденти школи відвідали три церкви міста Ковеля Волинської області, також були проведені Євангелізації де було роздано більше 1000 газет.

Бог благословить усі служіння! Дякуємо ковельчанам за теплий прийом!

1

Изображение 1 из 5


Cтуденти Місіонерської школи мали прекрасну зустріч з єпископом Бескровним Анатолієм Івановичем, старшим пресвітером Донецької та Луганської областей. Анатолій Іванович дав вичерпну інформацію про стан церков, Також єпископ виголосив натхненне слово настанови для майбутніх місіонерів ілюструючі Біблійні принципи особистим досвідом місіонерства.

Щиро дякуємо поважному єпископу, що вшанував нас, виділив час зі свого навантаженого денного графіку. I також запросив учнiв на практику.

117990726_1318559208192430_2331952057582357470_n


Наши миссионеры во главе с нашим директором Ростиславом Шкиндером посетили Церкви Ровенской области, а именно Церковь села Чемерне и Церковь села Осова, студенты активно участвовали в проведении Богослужений проповедями и пением. Благодарим Бога за Его помощь и устройство во всём.

18010102_1317795981602086_5787011981990742291_n18157557_1317796124935405_2102780168266619910_n


Микола Петрович Синюк — перший заступник старшого єпископа ВСЦХВЄП, директор місії «Голос Надії» викладав для студентів предмет «Місіологія».

Щиро вдячні Богу за чудового Його служителя!!!

1

Изображение 1 из 14


В гостях у нашей школы был евангелист, певец, музыкант из Белоруси Владимир Якубович

1

Изображение 1 из 12


Школу посетили наши выпускники-миссионеры из Львовской области, желаем вам Божьих благословенний в вашем труде!

18034017_1314200208628330_6896473626037233604_n18057129_1314200205294997_4513675865180670124_n


Наши студенты прослушали предмет «Открытие церквей» который преподал Владимир Бобик-евангелист-учитель, магистр богословия.

1

Изображение 1 из 15


Студентов нашей школы посетил Василий Войтович-ректор ЕТС и миссионер из Папуа-Новой Гвинеи facebook.com/jenyaira.konstantinik они делились свидетельствами Божьей благодати в их жизни, служении

и призывали молодёжь к труду на миссионерской ниве

 

17759854_1306300969418254_4440533463962013148_n

Изображение 1 из 11


Сегодня наши студенты слушают очень важную тему «Пост и молитва» которую преподаёт евангелист-учитель и очень благословенный брат Богдан Кравчук

 

1

Изображение 1 из 13


Нашим студентам преподаёт предмет «Социальное служение» Андрей Малый — евангелист, социальный работник

img_9327

Изображение 1 из 6


Вечером в церкви «Ковчег» прошло съездное молодёжное служение в котором приняла участие группа «Авен-Езер2» мы благодарны Богу за возможность быть в общении с Ним и с друг другом.

img_9304

Изображение 1 из 11


После утреннего собрания нашу школу посетила сестра Любовь из с.Ильин Ровенской области, мы слушали её свидетельства из личной жизни, общались, молились вместе с ней. Она в 14 лет получила дарование от Духа Святого — пророчество. Имеет большой опыт духовного труда, мы с радостью слушали о славе и силе Божьей в ее жизни и служении. Также очинь приятно было познакомиться с разными нюансами служения даром пророчества в Украине и других странах, куда Господь ее направлял.

Сестра Люба замужем, воспитывает с мужем Петром, который несет служение пресвитера в этом селе, восемь детей.
В молитве Господь чрез Свою рабу обратился к молодым людям словом наставления и подбодрения.

img_9284

Изображение 1 из 8


В воскресение утром студенты нашей школы провели собрание в поместной церкви «Ковчег» facebook.com/ArkKiev/

1

Изображение 1 из 19


Братья-миссионеры в торговых центрах, метро и на нашем жилом массиве свидетельствовали людям, раздавали пасхальную газету и приглашали всех на Пасхальное Богослужение

17757124_1300303940017957_706201108089850789_n

Изображение 1 из 5


Наши сёстры-миссионерки посетили деток в детском доме который находится в Черниговской области!

1

Изображение 1 из 7


Студенты нашей школы вместе с молодежью церкви Ковчег провели субботник по облагораживанию территории

17862475_1299013600146991_5353327617806731250_n

Изображение 21 из 21


Протягом минулого тижня студентам служив Сергій Андрійович Богачук, предмет «Введення в Старий і Новий Заповіти». Сергій Андрійович був справжнім благословінням для студентів.

Щиро дякуємо Богові за прекрасного брата і його служіння для нас!!!

17834981_1297448523636832_5046601656200460537_o


На цьому тижні у місті Мадрид відбулася зустріч між служителями церкви та місіонерами, які приїхали проходити навчальну практику до Іспанії.
У домашній атмосфері були підведені підсумки та обговоренні деякі питання стосовно подальших дій у різних напрямках місіонерського служіння.
Слава Богу за Його благословіння в благовісті Євангелія в Іспанії та Європі.
Благословінь Вам, наші прекрасні!
Молимось про Ваш успіх!

17807662_1297232216991796_7971427702172498797_o

Изображение 1 из 2


Наш чудовий викладач, Сергій Губеня, виголосив для Церкви благословенну промову!


Мельник Роман, декан Рівненської семінарії, викладав для студентів місіонерської школи предмет » Історія Церкви».

Щиро дякуємо за Ваш час, Ваше старання, Ваш внесок у розвиток майбутніх місіонерів!

17814352_1296315727083445_5021285119241515607_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Остання група відлетіла до Мадриду на місіонерське служіння, просимо молитовної підтримки щоб Бог використав їх для своєї слави

17389062_1293837320664619_4995119603673479604_o

Изображение 1 из 5


Чудовий вчитель місіонерської школи «Ковчег Спасіння, виголосив благословенну проповідь для Церкві «Ковчег» м.Київ.


Коли випускники школи відвідують школу і Церкву, то відчуття таке, як діти відвідують батьківську хату.

Благословінь Вам друзі!
Завжди чекаємо!


Мали чудовий вечір: пресвітер церкви по вул. Кар’єрна, 44 м. Київ, Микола Володимирович Каленик із дружиною Світланою відвідали учнів місіонерської школи.

Було благословенно!

17457708_1288325154549169_4985577213515985872_n

Изображение 1 из 6


Старший єпископ Російських Церков  Грабовенко Едуард  Анатолійович відвідав місіонерську школу «Ковчег Спасіння». Із словом — свідчення про силу і славу Божу Едуард Анатолійович звернувся до студентів та виголосив натхненне слово — настанови майбутніх місіонерів.

Щиро дякуємо поважному єпископу, що вшанував нас, виділив час зі свого навантаженого денного графіку.

img_8018

Изображение 1 из 10


Эту неделю студенты слушают темы: Теология и Библиология, которые преподаёт учитель Сергей Губеня

img_7926

Изображение 1 из 19


Прошлую неделю в нашей школе преподавал учитель из США, Александр Побережнюк.

img_4121

Изображение 1 из 10


11 марта мы праздновали день рождения нашего благословенного директора Шкиндер Р.Р

В простой семейной обстановке, в лесу меж сосен студенты и коллектив школы поздравили именниника и очень классно, активно провели время на свежем воздухе

img_4398

Изображение 1 из 83


Йде четвертий тиждень навчання…

Студенти продовжують вивчати предмети, перебувати в постах і молитвах, в спілкуванні..
Дуже радісно бачити, як 33-оє молодих юнаків та дівчат займаються вивченням Слова Божого, дисциплінують себе, працюють над вдосконаленням свого характеру, проводять євангелізації…
Нехай праця Господня звершується у їхніх серцях, а студенти будуть чутливі до голосу Духа Святого!!!

1

Изображение 1 из 6


В суботу наші студенти відвідали сестер похилого віку із Церкви «Ковчег»: принесли їм маленькі гостинці, поспівали для них, поспілкувалися та разом помолилися.

Приємно, коли молодь не цурається старшого покоління, а поважає та любить!!!

17098351_1268768716504813_2138303341214215144_n

Изображение 1 из 8


 

побережнюк


 

клиновский

 


Перший тиждень навчання для студентів викладає Ростислав Ростиславович Шкіндер, предмет «Пневматологія» ( вчення про Духа Святого).

1

Изображение 1 из 5


Слава Ісусу Христу!

Навчання проходить дуже — дуже благословенно!
Навіки слава Богу!

16664890_1829916310596087_4907808459709530477_o

Изображение 1 из 11


В неділю ввечері в Церкві Ковчег було з»їздне молодіжне служіння. Співом служив хор із київської Церкви по вулиці Кар»єрна. Бог рясно поблагословив служіння, говорив через проповіді, пророче слово, пісні.
Також на закінчення служіння Ростислав Шкіндер закликав усе зібрання помолитися за майбутніх місіонерів.
Щиро дякуємо Богові за прекрасний час; щиро дякуємо усім, хто приймав участь у служінні!!!

1

Изображение 1 из 5


По милості Божій 12 лютого ми змогли розпочати навчання шостої групи місіонерів. На ранковому Богослужінні служителі говорили про те, що молодь зробила правильний вибір і присвятила якийсь відрізок свого життя повністю для служіння Богу і людям.

Дуже хочеться, щоб молоді люди, які почули в своєму серці ось таке покликання, змогли глибше пізнати Бога, Його волю, щоб через їхнє життя небо більше і більше наповнювалося спасенними.
Нехай Господь поблагословить усіх, хто трудиться, усіх, хто навчається, і усіх, хто ще приймає таке рішення!!!

16700665_1251611858220499_5896715306392969019_o

Изображение 1 из 6


 


 

3

Изображение 1 из 5

Молодь, я розумію, як не просто для Вас виділити хоч би один рік для місіонерства та благовістя. Чому? Бо відомі нам вороги стараються не допустити християн до прогресу, ось самі поширені:
— мамона,
— клопоти життєві,
— розваги різного роду,
— критика незрілих колег, чи родичів,
— критика «сплячих» священнослужителів,
— неправильні страхи,
— шкідливі звички,
— комплекси,
— залежності.

Друзі, якщо не в юності, то коли???
Пізніше, в тисячі разів важче.

Молодь, зичу Вам хоробрості. У ім’я Ісуса Христа, беріть верх над обставинами. Лишайте все, як Мойсей лишив Єгипет і вирушайте на короткострокову підготовку. Учні забезпечуються трьох разовим харчуванням та проживанням.
— Навчання 4 місяці: 14.02.2017 – 18.06.2017,
— Практика 6 місяців, в Україні та Європі.

Будемо раді зустрічі!

P.S.
— «Христианин проявляет непослушание Богу до тех пор, пока он не начнёт делать всё от него зависящее, чтобы способствовать евангелизации языческого мира». — А. Б. Симпсон

— «Один человек спросил: “Может ли язычник, который никогда не слышал Евангелия, спастись?” Я бы спросил так: “Может ли спастись тот, кто слышал Евангелие и не поделился им с другими?”» — Чарльз Сперджен

— «Разве не печально, если большую часть жизни мы проведём за мытьём посуды, прихлопыванием мух, прополкой грядок и просмотром телевизора, а не в молитве за евангелизацию мира?» — Дэйв Дэвидсон

— «Возненавидьте плотскую, эгоистическую жизнь. Разрешите правильной любви убить в Вашей жизни мирские, похотливые мысли и желания» — Rostlend

«Ибо кто хочет душу свою сберечь, тот потеряет ее; а кто потеряет душу свою ради Меня, тот сбережет ее. Ибо что пользы человеку приобрести весь мир, а себя самого погубить или повредить себе?» (Лук.9:24,25)

—————————
Координати школи:
arkschool.org
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівськая, 28/33
fb.com/arkschoolinua
vk.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev


Група, яка згідно розподілу направлена в Іспанію для проходження практики, починає прибувати у Мадрид. В понеділок ми вже приймали участь в молодіжному служінні: співали пісні, ділилися свідченнями, проповідями.

Нехай Бог благословить місіонерів!!!
Нехай Господь благословить Іспанію!!!

16298508_1238006716247680_3697260828038920699_n

Изображение 1 из 7


З 17 по 21 січня на базі Місіонерської школи «Ковчег Спасіння» проходили курси для вчителів недільних шкіл. Бог дуже рясно нас благословив!

Під час навчання окрім теоретичних та практичних занять були гарячі молитви, дружні спілкування, участь вчителів у служіннях помісної Церкви «Ковчег». Приємно, що серед студентів були сестри-місіонерки, які несуть служіння в своїх Церквах.
Нехай Бог рясно поблагословить усіх, хто віддано служить для діток, підлітків та молоді!!!

9r7bvi6du4o

Изображение 1 из 6


 

busines

СЛОВО МУДРОСТИ К УСПЕШНЫМ В БИЗНЕСЕ!

Уважаемые предприниматели, владетели мега бизнесов, к Вам обращаюсь с Библейским посланием, чтобы послужить Вам в духовной сфере Вашей личной жизни. Если Вы зарабатываете тысячи € (EUR) / $ (дол) в месяц/день, если Вы успешный человек в мире бизнеса, то Моисей для Вас идеальный пример в плане приоритетов жизни. Немного о Моисее и Библейских уроках жизни.

Моисей пошел на службу Богу с куда высшей позиции и дал возможность Богу употребить его в Своих планах. Моисей пренебрег «египетские наслаждения», ибо видя Невидимого он познал, что есть нечто ценнее чем: успешный бизнес, земная слава, выгодная карьера или власть — это вечная слава и воздаяние в загробной жизни. Мы здесь 70-80 лет, а в загробной жизни — вовеки веков, поэтому Моисей начал заботиться о жизни и своем положении на небесах еще здесь на земле.

Он мудрый стратег, он начал поступать так, как позже будет учить Иисус Христос: «Не собирайте себе сокровищ на земле, где моль и ржа истребляют и где воры подкапывают и крадут, но собирайте себе сокровища на небе, где ни моль, ни ржа не истребляют и где воры не подкапывают и не крадут…» (Мат. 6:19,20).

Сейчас он облеченный в великую славу небес, именно он с Ильей приходил к Иисусу Христу на гору Преображения и говорили с Христом о Его исходе в Иерусалим (Лук.9).

Братья и сестры, успешные в бизнесе, наполняйте свое сердце великой заботой о развитии Царства Божьего, а бизнесу в сердце отведите маленькое местечко. Пусть спасение обреченных на смерть душ, станет центром Ваших молитв и инвестиций. Помышляйте об этом, желайте этого, делайте по силам все возможное в этом направлении, как образованный, облеченный властью сверх державы, храбрый, кроткий муж Божий, Моисей. Наш долг — начать движение и быть особо внимательными к Господу, а корректировать шествие будет Господь.
«Верою Моисей, придя в возраст, отказался называться сыном дочери фараоновой, и лучше захотел страдать с народом Божиим, нежели иметь временное греховное наслаждение, и поношение Христово почел большим для себя богатством, нежели Египетские сокровища; ибо он взирал на воздаяние. Верою оставил он Египет, не убоявшись гнева царского, ибо он, как бы видя Невидимого, был тверд» (Евр.11:24-27).

Друзья, не забывайте, что успех в бизнесе, шикарное состояние и возможность этим пользоваться – это дар Божий: «Вот еще, что я нашел доброго и приятного: есть и пить и наслаждаться добром во всех трудах своих, какими кто трудится под солнцем во все дни жизни своей, которые дал ему Бог; потому что это его доля. И если какому человеку Бог дал богатство и имущество, и дал ему власть пользоваться от них и брать свою долю и наслаждаться от трудов своих, то это дар Божий» (Еккл. 5:17-18).
Совет Библии: пока есть возможность пользоваться этим даром, то инвестируйте по максимуму в проекты вечной ценности, ибо иногда богатство, как на крыльях улетает (война, инфляция, рейдерский захват, коррупция, личная роковая ошибка, ссора с Богом, несчастный случай, летальные исходы). Предлагаю ознакомиться с основными направлениями в развитии Царства Божьего.

НАПРАВЛЕНИЕ № 1
ЕВАНГЕЛИЗАЦИЯ, БЛАГОВЕСТИЕ:
1) спонсорство миссионерских школ;
2) телепрограммы или телеканал приобрести;
3) радиопрограммы или радиостанцию открыть;
4) издание евангелизационных журналов и газет;
5) поддержка благовестия в учебных заведениях;
6) поддержка истинных миссионеров, чтобы они могли больше времени уделять духовному труду, а не исканию средств на существование;
7) и другие тысячи методов благовестия.

Библейские тексты мотиваторы
1) Бог «хочет, чтобы все люди спаслись и достигли познания истины» (1Тим 2:4).
2) «Как прекрасны ноги благовествующих мир, благовествующих благое!» (Рим.10:13-15)
3) «Иисус сказал им: …Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа, уча их соблюдать все, что Я повелел вам» (Мф 28:19-20)
4) «Ибо если я благовествую, то нечем мне хвалиться, потому что это необходимая обязанность моя, и горе мне, если не благовествую!» (1Кор 9:16)
5) «Но вы — род избранный, царственное священство, народ святой, люди, взятые в удел, дабы возвещать совершенства Призвавшего вас из тьмы в чудный Свой свет; некогда не народ, а ныне народ Божий; некогда непомилованные, а ныне помилованы» (1 Петра 2:9,10)
6) «Но благодарение Богу, Который всегда дает нам торжествовать во Христе и благоухание познания о Себе распространяет нами во всяком месте. Ибо мы Христово благоухание Богу в спасаемых и в погибающих: для одних запах смертоносный на смерть, а для других запах живительный на жизнь. И кто способен к сему? Ибо мы не повреждаем слова Божия, как многие, но проповедуем искренно, как от Бога, пред Богом, во Христе» (2Кор 2:14-17)
7) «Я должен и Еллинам и варварам, мудрецам и невеждам. Итак, что до меня, я готов благовествовать и вам, находящимся в Риме. Ибо я не стыжусь благовествования Христова, потому что оно есть сила Божия ко спасению всякому верующему, во-первых, Иудею, потом и Еллину. В нем открывается правда Божия от веры в веру, как написано: праведный верою жив будет» (Рим. 1:14-17)

НАПРАВЛЕНИЕ № 2
МИЛОСЕРДИЕ И БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ
1) детские приюты;
2) реабилитационные центры для алко/наркозависимых;
3) дома престарелых;
4) передать помощь чрез верных в больницы;
5) в темницы;
6) одеть нагих, накормить голодных;
7) помощь малоимущим.

Библейские тексты мотиваторы
«Благотворящий бедному дает взаймы Господу, и Он воздаст ему за благодеяние его» (Пр.19:17).
«Тогда скажет Царь тем, которые по правую сторону от Него: придите, благословленные Отцом Моим, наследуйте Царство, уготованное вам от создания мира, ибо я был голоден, и вы дали Мне есть; жаждал, и вы напоили Меня; бездомен бы, и вы приютили Меня; наг был, и вы одели Меня; болен был, и вы навестили Меня; в темнице был, и вы пришли ко Мне. Тогда праведники скажут Ему в ответ: Господи! Когда мы видели Тебя голодным и накормили? или жаждущим — и напоили? Когда мы видели Тебя бездомным и приютили? или нагим — и одели? Когда мы видели Тебя больным или в темнице и пришли к Тебе? И Царь скажет им в ответ: уверяю вас: то, что вы сделали хотя бы для одного из этих младших братьев Моих, вы для Меня сделали» (Мат. 25:34-40).

НАПРАВЛЕНИЕ № 3
УСТРОЙСТВО ПОМЕСТНОЙ ЦЕРКВИ
Вкладывайте свои доходы в строительство храма Вашей поместной Церкви, если есть в этом потребность. Но будьте внимательны, чтобы не увлечься постройкой храма нерассудительно, не построить его больше необходимости данного села, пгт, города. Ибо история Церкви имеет негативные случаи, когда средства тратились нерассудительно: строили себе вавилонские башни.
Есть две крайности: одна — когда за храмом не ухаживают и он уж слишком запущен; другая — это когда вкладывают в строительство храма в разы больше необходимого, наверное чтобы гордиться этим или зачем?

Библейский тексты мотиваторы
«…Я создам Церковь Мою, и врата ада не одолеют ее…»» (Мат. 16:18)

«И было слово Господне через Аггея пророка: а вам самим время жить в домах ваших украшенных, тогда как дом сей в запустении? Посему ныне так говорит Господь Саваоф: обратите сердце ваше на пути ваши. Вы сеете много, а собираете мало; едите, но не в сытость; пьете, но не напиваетесь; одеваетесь, а не согреваетесь; зарабатывающий плату зарабатывает для дырявого кошелька. Так говорит Господь Саваоф: обратите сердце ваше на пути ваши. Взойдите на гору и носите дерева, и стройте храм; и Я буду благоволить к нему, и прославлюсь, говорит Господь. Ожидаете многого, а выходит мало; и что принесете домой, то Я развею. — За что? говорит Господь Саваоф: за Мой дом, который в запустении, тогда как вы бежите, каждый к своему дому. Посему-то небо заключилось и не дает вам росы, и земля не дает своих произведений. И Я призвал засуху на землю, на горы, на хлеб, на виноградный сок, на елей и на все, что производит земля, и на человека, и на скот, и на всякий ручной труд» (Аггей 1:3-11).

ПЕРВЫЙ ШАГ: КОМАНДА
Поддерживайте уже действующие служения и открывайте новые. Если Вы готовы начать новое служение из перечисленных, то мы готовы постараться подобрать для Вас команду на любое из этих служений, разумеется, с Божьей помощью.
Кто как не Вы, успешные в бизнесе, знаете как ценный человек-специалист своего дела и честный, как Иосиф. Квалифицированный, честный, позитивный работник сегодня на вес золота.

Библейский тексты мотиваторы
«А ты последовал мне в учении, житии, расположении, вере, великодушии, любви, терпении, в гонениях, страданиях, постигших меня в Антиохии, Иконии, Листрах; каковые гонения я перенес, и от всех избавил меня Господь» (2 Тим.3:10,11) (Славное единство в рабочей команде.)
«Что прохлада от снега во время жатвы, то верный посол для посылающего его: он доставляет душе господина своего отраду» (Пр 25:13). (Верный работник, отдых душе).

ПРИМИТЕ БЛАГОСЛОВЕНИЕ!
Да даст Господь благодать быть верными Ему! Да поможет благодать Божья познать Творца вселенной еще больше, уразуметь Его волю и с мудростью ее исполнить. Дай Бог процветание и здравие Вашим душам и во всех сферах жизни! Успех Ваш да будет очевиден и стабильный! Пусть Бог охраняет Вас, Ваш дом и все Ваше имущество, чтобы никакой злой человек или злой случай не нанес Вам ущерба, как это было в Иова. «Не Ты ли кругом оградил его и дом его и все, что у него? Дело рук его Ты благословил, и стада его распространяются по земле» (Иов 1:10).

Благословение самого близкого к Иисусу апостола, Иоанна:
Возлюбленный! молюсь, чтобы ты здравствовал и преуспевал во всем, как преуспевает душа твоя.
(3Ин.2).

Благословение Богоугодного и истинно успешного апостола язычников, Павла:
«Благодарение Богу, даровавшему нам победу Господом нашим Иисусом Христом! Итак, братия мои возлюбленные, будьте тверды, непоколебимы, всегда преуспевайте в деле Господнем, зная, что труд ваш не тщетен пред Господом» (1-Кор. 15:57,58)

С уважением и молитвой о Вас,
Ростислав Шкиндер,
Директор Миссионерской школы «Ковчег Спасения»

__________
arkschool.org
Е-mail: arkschoolinua@gmail.com
Адрес: ул. Брусиловская, 28/33, г.Киев, 03164 У¬краина
Тел.: +38 (068) 097- 5331; +38 (093) 187-2309.
m.facebook.com/arkschoolinua
vk.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev

P.S. Немного печали((( среди больших радостей.
Проезжая по Украине, Европе и др. странах, иногда видел такое зло: христианину дано свыше (Бог дает идею, Бог дает возможности) в краткие сроки получить колоссальные прибыли, а он с этим имением поступает как блудный сын «…расточил имение свое, живя распутно» (Лук.15:13). Позволяет себе разные излишества: покупка сверхдорогих автомобилей, лодок, домов, племенных коней и других зверей, перелет только на чартерах, отдых в супер дорогих курортах, корпоративы с излишней роскошью еще и мирским способом, а не как христианин.

Поэтому к Вам Большая просьба, как к владетелям больших возможностей: жертвуйте на Царство Небесное не сравнивая себя с обычными рабочими, а жертвуйте для начала десять процентов своего дохода с последующим подъёмом процентной ставки до девяносто. Придёте в небо, то будете очень и очень рады, что сумели много перевести в небесный банк, где моль, ржа и воры не существуют. Будете рады, что хоть чем-то отблагодарили Иисуса Христа за то, что Он заплатил за нас не десятью или девяносто процентов, не лучшим золотом, а Своей святой кровью, чтобы мы имели вечную жизнь в небе, с Богом Отцом нашим. Знайте одно, что сумели в небесный банк перевести то Ваше, что оставили здесь, то оставили здесь, оно не пойдет за Вами в небеса. «Ибо любовь Христова объемлет нас, рассуждающих так: если один умер за всех, то все умерли. А Христос за всех умер, чтобы живущие уже не для себя жили, но для умершего за них и воскресшего» (2 Кор. 5:14-15).

Другая сторона этой беды: сотни миссионеров нанимаются на разные работы в чужих городах, поселках (ночные дежурства, разгрузка вагонов, подсобники на стройке и др.), чтобы пропитать семью, оплатить аренду жилья и продолжить духовную работу, а Вы беспечно развлекаетесь с мирскими звездами на миллионы гривен. Если Вы христианин, Вы не должны вести себя так, Вы не должны быть закрытыми к нуждам Царства Небесного. Как апостол Павел объяснял бизнесмену Филимону, что он обязан, что он должен заботиться о деле Божьем, но просил его делать это добровольно.

Может Вы своих духовных наставников пренебрегли в силу разных причин и уже не воспринимаете их наставлений, а может они молчат, а может зависимы от Вас и страх мешает сказать правду, может др., то прошу Вас прислушайтесь к этому посланию. Библия говорит: «Нищета и посрамление отвергающему учение; а кто соблюдает наставление, будет в чести» (Пр. 13:18), в Бога и людей!

Но если Христос еще не живет в Вашем сердце, то Вы не владеете самым главным и самым дорогим в жизни – вечной жизнью. Для этого, остановитесь в быстром ритме жизни! Задумайтесь над смыслом жизни, обратитесь к Иисусу Христу искренней молитвой, попросите прощения грехов и подарить Вам вечную жизнь, что Он сделает охотно. Ибо Он любит нас вечной любовью. «Тогда Иисус сказал ученикам Своим: если кто хочет идти за Мною, отвергнись себя, и возьми крест свой, и следуй за Мною, ибо кто хочет душу свою сберечь, тот потеряет ее, а кто потеряет душу свою ради Меня, тот обретет ее; какая польза человеку, если он приобретет весь мир, а душе своей повредит? или какой выкуп даст человек за душу свою? ибо приидет Сын Человеческий во славе Отца Своего с Ангелами Своими и тогда воздаст каждому по делам его» (Мат. 16:24-27).


Репортаж выпуска миссионерской школы Ковчег спасения Осень 2016


15723421_1209410395773979_1072795317884773168_o

Изображение 1 из 4

УВАЖАЕМЫЕ РОДИТЕЛИ! КАК К ВАМ ДОСТУЧАТЬСЯ!?

Все чаще встречаются случаи, что дети хотят идти на миссию, а родители не благословляют. Уважаемые родители, Вы даже не представляете того, что когда дети хотят служить Богу на полное время, то это достойно уважения и ценно в глазах Бога. Если бы Вы знали, сколько родителей плачет пред Богом, чтобы их дети начали служить Богу, то Вы бы положили перст на уста и каялись бы сокрушенно. Ваше неверие отпускает детей на заработки даже в чужие страны, учиться в мирских заведениях и др., а детей отпустить на изучение Библии и служение Богу на полное время веры не хватает. Печаль(((. Не делайте роковых ошибок.
Также больно слышать, когда родители высмеивают своих детей на миссии, что они занимаются делами не стоящими, приговаривая: «вернись, устройся на работу и как все люди живи» и т.д.

Поэтому прошу Вас, уважаемые родители, укрепитесь в вере, смело благословите Ваших детей на путь веры, а результат их обучения и труда наполнит вашу жизнь радостью потому, что «Торжествует отец праведника, и родивший мудрого радуется о нем» (Прит.23:24).

Посвятите своих детей Господу, как Анна Самуила: «я отдаю его Господу на все дни жизни его, служить Господу. И поклонилась там Господу» (1Цар.1:28).

Благословляйте их приехать на учебу, миссионерская школа – это лучший путь для Ваших детей в дни их юности. Это уникальный шанс иметь возможность начать осознанное, посвященное служение Иисусу Христу!

Вот, что будут иметь Ваши дети, когда будут служить Богу на полное время!
«И начал Петр говорить Ему: вот, мы оставили все и последовали за Тобою. Иисус сказал в ответ: истинно говорю вам: нет никого, кто оставил бы дом, или братьев, или сестер, или отца, или мать, или жену, или детей, или земли, ради Меня и Евангелия, и не получил бы ныне, во время сие, среди гонений, во сто крат более домов, и братьев и сестер, и отцов, и матерей, и детей, и земель, а в веке грядущем жизни вечной. Многие же будут первые последними, и последние первыми» (Св. Евангелие от Марка 10:28-31).

Любовь живет не для себя,
И от того она – прекрасна,
С ней человек готов, любя,
Собою жертвовать всечасно.

Любовь не ищет своего,
И в доброте неутомима,
Всегда желает одного:
Быть вечной радостью любимым!

А если вдруг придет беда –
Любовь отчаянья не знает,
Плечо с готовностью всегда
Под бремя друга подставляет.

Нам это счастье дал Творец –
Дарить друзьям любовь такую,
Неся тепло своих сердец,
Добром украсить жизнь земную.

Учитесь, люди, так любить,
Чтобы, решая все задачи,
Не для себя на свете жить!
Любовь не может жить иначе!

«Верою Моисей, придя в возраст, отказался называться сыном дочери фараоновой, и лучше захотел страдать с народом Божиим, нежели иметь временное греховное наслаждение, и поношение Христово почел большим для себя богатством, нежели Египетские сокровища; ибо он взирал на воздаяние. Верою оставил он Египет, не убоявшись гнева царского, ибо он, как бы видя Невидимого, был тверд. (Евр.11:24-27)»

С любовью и молитвой о Вас,
Ростислав Шкиндер,
Директор Миссионерской школы «Ковчег Спасения»
____________
arkschool.org
arkschoolinua@gmail.com
+38 (068) 097 5331; +38 (093) 187 2309
Україна, м.Київ, 03164, вул. Брусилівська, 28/33
fb.com/arkschoolinua
vk.com/arkschoolinua
youtube.com/c/arkschoolinuakiev
instagram.com/ark_school


Святкове служіння випуску місіонерів МШ «Ковчег Спасіння» набору Осінь 2016


У церкві «Ковчег» відбулося святкове зібрання присвячене Христовому Різдву та випуску 38-ми студентів осіннього набору місіонерської школи «Ковчег Спасіння», які були розподіленні по місіонерським точкам в Україні та за її межами. З привітаннями та побажаннями бути вірними воїнами Христа до студентів звернулися пастор церкви «Ковчег» Хмель В.В., директор місіонерської школи Шкіндер Р.Р., президент ЄТС Василь Войтович та старший єпископ ЦХВЄУ Паночко М.С та інші поважні гості! Це був дуже зворушливий та довгожданий час для кожного студента, які присвятили свої юні роки служінню Христу! Нехай Бог благословить кожного, хто має відношення до цього служіння та розвитку Царства Божого в Україні та за її межами!

1

Изображение 1 из 36


Місіонерська школа «Ковчег Спасіння» відвідала помісну Церкву в м. Сокаль Львівська область.

Чудове місце, чудове місто, чудова Церква, чудові брати та сестри! Слава Богу!
Сердечно дякуємо за теплий прийом і прекрасно проведений час!
Друзі, успіху Вам у великому Вашому служінні!

6wacno7isj4

Изображение 1 из 5


Місіонерська школа Ковчег Спасіння відвідала помісну церкву в м. Володимир Волинський.

Сердечно дякуємо Лаць Павлу Івановичу та всім браттям і сестрам за теплий прийом і прекрасно проведений час!

n

Изображение 1 из 7


16 декабря в церкви «Филадельфия» состоялась праздничная церемония выпуска студентов, набора Весна 2016 МШ «Ковчег Спасения»

img_20161216_150254

Изображение 1 из 28


также 16 декабря в церкви «Филадельфия» прошло распределение студентов набора Осень 2016 МШ «Ковчег Спасения»

img_20161216_143906

Изображение 1 из 8


Цієї неділі студенти відвідали Церкву «Філадельфія» в місті Києві та Церкву в місті Бровари. По дорозі додому зупинилися в центрі Києва!

15304179_1181368935244792_797738286449011818_o

Изображение 1 из 4


Мали честь служити на Майдані Незалежності!

15271800_1095886527195195_9108804538357561876_o

Изображение 1 из 16


Наші студенти відвідали школу-інтернат в селі Стара Басань (Чернігівська обл.) Це був прекрасний час проведений разом та можливість розказати про Ісуса Христа дітям,яким випала дуже нелегка доля у житті!!! Слава нашому Богу за таку чудову можливість!

15235563_1178175155564170_8031184713210848415_o

Изображение 1 из 19


Пастори та євангелисти Церков християн віри євангельської Києва, області та Місіонерська школа «Ковчег Спасіння» зустрілися в суботу, 3 грудня, в Церкві «Соборна» для семінару щодо заснування нових Церков разом з старшими пресвітерами Анатолієм Козачком, Олександром Озеругою та Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Спікер Річард Перхай, має досвід заснування церков та викладання профільних дисциплін.

15241899_1177811538933865_6523317589578110425_n

Изображение 1 из 4


 

15325277_1175888699126149_4453886812910968995_o

Протягом трьох днів ми могли навчатися в прекрасного мужа Божого Кліновського Анатолія Івановича , який несе пасторське служіння в Львівській області, є вчителем міжнародного рівня, доктором богослов’я. Студенти та члени Церкви мали чудову можливість почерпнути мудрості від досвідченого служителя Господнього.
Анатолій Іванович, щиро Вам дякуємо за служіння в стінах нашої школи, нехай благословіння Бога буде на Вас і Вашій родині!!!

 

 

 

 

 


Місіонерська школа на чолі із директором відвідали Церкви в містах Вараш та Любомль, в селі Воєгоща. Молодь активно служила для Бога та прихожан Церков, ділилися свідчення слави Божої, прославляли Бога в піснях та віршах, закликали молодь посвятити якийсь відрізок свого життя для Бога.

Щиро вдячні Богу за Його захист в дорозі та благословення в служіннях, вдячні Церквам, які нас гостинно та щиро приймали!

15156803_1172452582803094_4055748270817813717_o

Изображение 1 из 7


Перша група приїхала із практики!!! Такі щасливі…

15110311_1804609779776919_1192848112867004051_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


«Одни хотят жить так близко к церкви, чтобы слышать звон её колоколов. Я же хочу открыть миссию спасения в метре от ада».
Ч. T. Стад

15039566_1158576070857412_6947460524893976798_o

Изображение 1 из 22


Щиро вітаємо нашого директора Ростислава Ростиславовича Шкіндера та його сім»ю із прекрасним святом — народженням братика та синочка-місіонера. Нехай Господь благословить це дитятко, і воно буде використане Богом в великій силі та славі. Нехай рясні Божі благословіння будуть над усією вашою сім»єю!!!

Тішимося разом із Вами!!!

15002295_1157280260986993_2865852998951299310_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


«Никогда не жалейте миссионеров — завидуйте им. Они находятся там, где происходят настоящие действия, там, где сходятся в одной точке жизнь и смерть, грех и благодать, ад и рай». — Роберт К. Шеннон

Приглашаем сердечно и ревностно
http://arkschool.in.ua/for-youth/

15068534_1154918701223149_710779001772047609_o

Изображение 1 из 13


Молодежь, уже пора планировать февраль 2017.

Юность быстро летит, разрешите себе так ее провести, чтобы в памяти эти дни были светлыми и наилучшими в жизни.
Ставьте эту цель и Вам будем с нами по пути!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


З 9 по 16 листопада група «Осінь 2016» проходить навчальну практику на Тернопільщині, Львівщині, Полтавщині, Закарпатті, Сумах та на Рівненщині. Кілька груп проходить практику разом із випускниками нашої школи. Місіонери, які вже служите, просимо Вас молитися за студентів. Згадайте, коли Ви проходили практику, що відчували, і допоможіть майбутнім місіонерам стартанути в служінні благовісття.

Бажаємо відповідальним-мудрості, місіонерам-терпіння, студентам-смирення та поваги. А усім Вам — любові один до одного!
Рясних Божих благословінь!!!

14976522_1153877597993926_8875753565031138216_o

Изображение 1 из 11


Протягом трьох днів в стінах нашої школи служив старший пресвітер Тернопільської області Яцюк Віталій Олексійович, предмет «Дії Святих Апостолів». Для нас це було справжнім благословінням.

Віталій Олексійович, щиро вдячні Вам за значний внесок у розвиток місіонерського служіння.
Нехай Бог рясно поблагословить Ваше служіння, Вас і Вашу родину!!!

15042078_1153210958060590_5636265110749524458_o

Изображение 1 из 4


Цими вихідними частинка студентів місіонерської школи на чолі із директором мали можливість відвідати Рівненську область. Наш маршрут пролягав через село Велихів в суботу ввечері, в неділю — Великі та Малі Цепцевичі. Між зібраннями мали можливість бути в місті Сарни, де на площі міста християни щиро дякували Богу за врожай. Дякуємо Творцю за прекрасний час, проведений в мирі та в спокої, в присутності Його та в єдності із Його народом!!!

14859782_1144362985612054_5850466266824559904_o

Изображение 1 из 6


На цьому тиждні предмет «Моральне Богослів’я» викладає Олександр Побережнюк,який має великий досвід викладання в християнських навчальних закладах США і приїхав для того щоб поділитись своїми знаннями з майбутніми місіонерами..

Изображение 1 из 3


Місіонерська школа мала візит до міста Дніпра. Студенти відвідати Церкву «Христа Спасителя», Церкву «Віфанія» і «Перемога». Після зібрання в неділю ввечері ми мали екскурсію містом Дніпро, співали в торговому центрі про Бога, про Україну, про мир…

Изображение 1 из 17