Осінь 2021. Випуск студентів

18 грудня 2021 року в церкві міста Сокаль відбулася святкова подія – випуск 13-ї групи студентів місіонерської школи та благословення на практику студентів 14-ї групи.

До всіх присутніх, зі словом привітання, звернулися служителі, відповідальні за місіонерські відділи в різних областях. Вони привітали студентів із закінченням практики та побажали не зупинятися на досягнутому, а рухатися вперед, незважаючи на всі ситуації. Зокрема, Микола Кулакевич, служитель на Харківщині, зауважив: “Сіль, потрапляючи в будь-яку атмосферу, діє, вона не роздумує… Сьогодні кажуть: карантин, інші речі, але ж ми машину не залишаємо без діла, коли приходить зима? Сезон змінився, ми замінили гуму і поїхали далі: змінилися обставини – міняй методи, і продовжуй справу Божу скрізь. Тому, проповідуйте, поки є час!”

30 студентів-практикантів відзвітували за пройдену піврічну практику. Свою працю вони здійснювали у Львівській, Київській, Тернопільській, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях. Молодь засвідчувала про роботу, що відбувалася, та продемонструвала короткі відеоролики. Після цього студенти отримали дипломи, настанови від служителів, а також за них звершили ревну молитву служителі – місіонери, які були присутні на святковому богослужінні.

У другій частині випускного, всі присутні, у ревній молитві благословляли молодих братів і сестер у кількості 43 осіб. Випускники розпочинатимуть практику з січня 2022 року в Житомирській, Київській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Миколаївській, Львівській областях, а також в Іспанії, місті Севілья. Молимося і залучаємо вас до молитви, щоб Слово Боже сповіщалося в Україні, Європі та в усьому світі для спасіння багатьох народів.

Наступна група місіонерської школи розпочне навчання 13 лютого 2022 року за адресою: Львівська область, місто Сокаль. Запрошуємо молодь від 18 років.
Для детальної інформації звертайтеся за телефоном: +38 (068) 097-53-31 Думич Лілія