Якщо Ви бажаєте служити Богові, як македоняни, “по силах і понад силу” – Друге послання до Коринтян 8:3, тоді ця школа для Вас.
Якщо Ви духовно ослабли до мінімуму, і Вам потрібно оновити свої обітниці і Заповіт з Богом, тоді ця школа для Вас.
У даній школі, Ви отримаєте не тільки знання і навички, а й прекрасну підготовку характеру, щоб бути воїном Христа. Головний наголос робиться на особисті стосунки з Богом і душеопікунство студента, щоб максимально допомогти учневі прийти до зрілості характеру і наповнитися духом Христа (Рим. 8:9) для служінь: благовістя, милосердя, добродійність, місіонерство, клопотання.
Молоді брати і сестри у Христі – приходьте на навчання і ми разом, однією сім’єю, впродовж 4-х місяців духовно зростатимемо, через:

  • посилене вивчення Біблії;
  • навчання молитовного служіння (щоранку година молитви і година служіння, щоночі з п’ятниці на суботу – нічна молитва);
  • участь у Богослужіннях по всій Україні;
  • спілкування з десятками вчителів і гостями школи, які розкажуть вам дивовижні історії про те, як Бог діє в житті благовісників;
Тим прославиться Отець Мій, якщо ви принесете багато плоду і будете Моїми учнями

Ісус Христос. Євангеліє від Івана 15:8

Мета школи:

  • допомогти учневі поліпшити стосунки з Богом, допомогти зблизитися з Ним і наповнитися Духом Святим;
  • запалити потужне бажання служити;
  • передати необхідні знання та навички для місіонерського служіння тощо;
  • запропонувати місце служіння і допомагати протягом служіння;

Молоді юнаки та дівчата!

Ми впевнені, що час навчання буде для Вас дуже творчим і незабутнім! 4 місяці, проведені в школі, допоможуть Вам поставити правильні цілі в житті і правильно розставити пріоритети, щоб прийти до висот здоров’я і процвітання душі (Третє послання Іоанна).
Детальніше про навчання ви можете дізнатися на сайті: arkschool.in.ua,
або, зателефонувавши нам за телефоном: +38 (093) 187-2309, +38 (068) 097-5331
або написавши листа: е-mail: arkschoolinua@gmail.com

Шановні Батьки!

Присвятіть своїх дітей Господу, як Анна Самуїла: “я віддаю його Господу на всі дні життя його, служити Господу. І поклонилася там Господу” (Перша книга Царств 1:28). Благословляйте їх приїхати до нас на навчання – це один зі шляхів, де для них буде можливо почати усвідомлене, присвячене служіння Ісусу Христу!
Це найкращий шлях для ваших дітей у дні їхньої юності. Благословіть їх на цей шлях і радість наповнить ваше життя і всіх нас.

Торжествує батько праведника, і той, хто народив мудрого, радіє за нього

Приповісті 23:24

Шановні багаті християни!

Якщо Ви заробляєте тисячі доларів/євро на місяць, то до Вас також слово мудрості священного Писання: Мойсей пішов на службу Богові з значно вищої позиції і дав можливість Богові вжити його у Своїх планах. Він не вибрав “єгипетські насолоди” тому, що є більше за це – вічна слава у відплаті. Ми тут 70-80 років, а в потойбічному житті – навіки віків. Мойсей бачив Невидимого.
Наповнюйте своє серце великою турботою про розвиток Царства Божого, а бізнесу в серці відведіть маленьке містечко. Нехай порятунок душ, що гинуть, стане центром Ваших молитов та інвестицій. Думайте про це і робіть під силу все можливе у Вашій країні. Приклад цьому: освічений, наділений владою понад державу, хоробрий, покірний чоловік Мойсей.

Вірою Мойсей, досягнувши віку, відмовився називатися сином дочки фараонової, і краще захотів страждати з народом Божим, ніж мати тимчасову гріховну насолоду, і ганьбу Христову вважав більшим для себе багатством, ніж єгипетські скарби, бо він дивився на відплату. Вірою залишив він Єгипет, не злякавшись гніву царського, бо він, ніби бачачи Невидимого, був твердий.

Послання до Євреїв 11:24-27

Зараз – останній час останнього часу, що встигнемо, те встигнемо. Поспішайте!

З повагою та молитвою,
Директор Місіонерської школи “Ковчег спасіння”
Ростислав Шкіндер і вся команда працівників