Зима 2021. Відкриття 13 групи.

14 лютого 2021 року із ласки Божої ми розпочали навчання 13 групи студентів місіонерської школи. Вдруге, нас гостинно і по-рідному прийняла помісна церква міста Сокаль.

Ранкове недільне служіння було святковим. Усі служителі у своїх промовах вітали учнів із початком навчання, давали для них настанови, а також нагадували усім присутнім, що бути свідками Ісуса Христа належить усім нам: комусь – далеко від рідної домівки, а комусь – там, де проживає.
45 молодих братів і сестер із різних куточків України та США приїхали, аби вивчати Божу науку, практикувати молитви, пости та євангелізаційні служіння. Перед молодими людьми навчання довжиною в 4 місяці, а потім – піврічна практика.

Просимо Бога, аби Він говорив і навчав учнів через викладачів, наставників, душеопікунів, служителів. Прагнемо, аби Божа армія поповнювалася відважними і молодими «давидами», «самуїлами», які будуть нести Слово Боже до неспасенних людей.
Бажаємо усім нам принести плід для Бога у тридцять, шістдесят і сто крат.

«Ще інше зерно упало на добру землю й проросло, і вродило у тридцятеро, шістдесят та навіть у сто разів більше від посіяного»

Євангеліє від Марка 4:8